Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez milyen alkatnak számít?...

Ez milyen alkatnak számít? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni h milyen alkat-típusba tartozom.

Annyit tudok mondani h :

-Ducibb vagyok(ne úgy képzeljétek h kórosan elhízott)

-Észrevehető h a derekam keskenyebb a csípőmnél

-Nem vékonyak a törzsemhez képest a végtagjaim

-Nem széles a csípőm

-Nem nagy a seggem (tehát nem nagyon nagy, csak úgy kb.testemhez képest arányosabb)

-Inkább magasabb vagyok


És ennyi.Am 12 éves leszek...de nagyon nem megy ez az alkat-típus eltalálás.Ha valaki tud, segítsen!Szerintetek ez milyen?


2010. jan. 29. 23:32
 1/3 anonim válasza:
arany bogaram... 12 évesen még messze nem alakult ki az alakod... várj még vele 4-5 évet és akkor visszatérünk rá. Eként biztos vagyok benne hogy tündéri vagy :)
2010. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"egyébként biztos vagyok benne hogy tündéri vagy"

né má a kis pedofilt!

2010. jan. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Micsoda kellemes meglepetés, lám, van aki 12 évesen értelmesebben és helyesebben tud írni, mint mások 20 körül. Engem már ezzel meggyőztél, szimpatikus vagy, igaz, én lány vagyok. x)


Az elsőnek igaza van, még változni fog a tested nagyon sokat. A Te korodban én pl. duci voltam és formátlan, csúfoltak elég sokat, aztán megnyúltam, lett derekam, csípőm, és most már büszke vagyok az alakomra. :)


Azt javaslom, sportolj, mozogj sokat, olyasmit ami elősegíti a "nőiesedést", pl. tánc (főleg a hastánc gyönyörű lapos hasat és darázsderekat tud csinálni), vagy lovaglás (egyenes tartást, szép csípőt és derekat eredményez), ilyesmit, akkor biztos csinos leszel. :)

2010. jan. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!