Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi számít karakteres arcnak?

Mi számít karakteres arcnak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Ami ronda. :)
2011. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem akarok gonosz lenni de igaza van az elsőnek...ha egy nőnek nagyon karakteres az arca az sose szép...leglábbis én még nem láttam olyat.
2011. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a modelleknek is karakteres arcuk van , nem?
2011. okt. 20. 17:16
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a karakteres arc nem feltétlenül ronda. Általában akkor mondjuk egy emberre azt hogy nagyon karakteres az arca, ha kitűnik az átlagból, erősebbek az arcvonásai, merevebb az egész arca. Általában a szemöldökcsontjuk is kicsit jobban kiáll és olyan érdekes az összhatás. Modelleknél pl rengeteg ilyen van.
2011. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
pl.:Keira Knightley-nak is karakteres az arca.
2011. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

"A modelleknek is karakteres arcuk van, nem?"

Ez elég szubjektív, de szerintem nem feltétlenül. Egy sikeres modell arc leginkább kompromisszum az általánosan szép és az egyedi között. A karakteres nem azt jelenti, hogy megjegyezhető, hanem sok és lényegi különbségek vannak rajta az áltlag arctól.

Keira Knightley például szerintem egyedi, szép, de nem túl karakteres. Jean Reno, na az karakteres arc. :)


+

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2011. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Angelina Jolie-nak is karakteres az arca, és őt aztán nem mondanám csúnyának:D De ugyanígy Keresztes Ildikónak is karakteres az arca és...róla döntse el mindenki, de azért nem Angie:D
2011. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg A. J.-nak annyira nincs karakteres arca - nem folyton a celebvilágban kéne gondolkodni, mert ha kinyitjuk a szemünket, a környezetünkben találkozhatunk a legtöbb ilyen emberrel. Az számít karakteres arcúnak, akire ránézve általában egy szó ugrik be, egy jelző - és nem az ultradögösre gondolok, mert manapság azt bárkinél el lehet éri kellő festékkel és retussal.
2011. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem is mondták már sokan,hogy karakteres az arcom,ugyanakkor azt is,hogy "babapofim" van.. Eddig azt hittem,ez jót jelent..:(
2013. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mr. Bean ugrott be, bocsiiii!
ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!