Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 174 cm már túl magasnak...

174 cm már túl magasnak számít egy lánynál? Illetve ha 15 éves vagyok nőhetek még?

Figyelt kérdés
sokszor túl magasnak érzem magam, leginkább otthon mert anyát 10cm-rel lehagytam... rengeteget sportolok és mások szerint tökéletes alakom van de én pont azt látom, hogy semmi sem jó benne, max az hogy formás és nem olyan nagyon pálcika...illetve a vállaim is szélesek bár sokak szerint az kifejezetten szép mert nem "túl" szélesek a pasiknak bejönnek a magas lányok? előre is köszi a válaszokat:)
2011. szept. 15. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Igen a 174 már kicsit sok, de még nem vészes nyugi:) Magassarkú lehet már nem állna annyira jól neked. Egyébként még 20-21 éves korodig nőhetsz 2-3 cm-t
2011. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha 2M lennél arra is tennék rá! ha meg tudsz fogni akkor semmi nem lehet útba! 173 f.
2011. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 175 vagyok és imádok magas lenni : D Bár vannak nálam magasabb lányok is. Én úgy érzem hogy így tökéletes. Fogadd el magad, a magasság ellen sokat nem lehet tenni :D
2011. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieknek:D magas társaságban én is imádok magasnak lenni, meg ha tükörbe nézek akkor sincs bajom mert arányos vagyok, csak ha pl odállok egy 160 cm-es lány mellé akkor kellemetlenül érzem magam..:S:D
2011. szept. 15. 10:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éves koromig 159 centi voltam és 61 kiló. Akkor volt a legtöbb pasi odáig értem gimiben. Aztán elkezdtem nyúlni. Most 173-174 vagyok már évek óta. Így is odáig vannak értem. Szóval ezen ne is sopánkodj, nem ezen fog múlni.
2011. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 175 centis xD

Nekem suliban van egy barátnőm, aki olyan 155 cm lehet, lehet hogy még annyi se. Egy jó másfél éve már együtt lógunk szünetekben. A rajzteremben van egy hatalmas tükör, és véletlenül úgy álltunk egymás mellé hogy mindketten láttuk magunkat a tükörben. Ne tudd meg mekkorát röhögtünk xDD Azelőtt nem tudtuk hogy ENNYIRE hülyén nézünk ki egymás mellett. De röhögtünk egyet oszt annyi. :) Most ezen mit foglalkozzon tovább az ember?

2011. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D:DD nekem is akkora az egyik legjibb barátnőm:D
2011. szept. 15. 11:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is annyi vagyok mint te és imádom! :D Sőőt nem bánnám ha még nőnék pár centit, de erre már nincs sok esély. :/ Első menzesz után még pár évig lehetséges a növés.
2011. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja amúgy 17 vagyok. :D
2011. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nekem 2 éve van meg akkor már elvileg nem sokat növök nem?:D
2011. szept. 15. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!