Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 174 cm már túl magasnak...

174 cm már túl magasnak számít egy lánynál? Illetve ha 15 éves vagyok nőhetek még?

Figyelt kérdés
sokszor túl magasnak érzem magam, leginkább otthon mert anyát 10cm-rel lehagytam... rengeteget sportolok és mások szerint tökéletes alakom van de én pont azt látom, hogy semmi sem jó benne, max az hogy formás és nem olyan nagyon pálcika...illetve a vállaim is szélesek bár sokak szerint az kifejezetten szép mert nem "túl" szélesek a pasiknak bejönnek a magas lányok? előre is köszi a válaszokat:)
2011. szept. 15. 09:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi is a legjobb barátnőmmel ugy vagyunk, hogy ő kb 170-172 cm, én meg 162. Ami a legviccesebb, hogy a közös társaságunkban is én vagyok a legkisebb. Régen zavart, mostmár nem annyira, igaz szívesen lennék 168, az lett volna számomra az álommagasság. Nekem 12 évesen jött meg, akkor voltam kb 150 cm magas, aztán nőttem még 10 centit, majd amikor 20 elmúltam, nőttem hozzá még 2 centit.
2011. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!