Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi számít normál alkatnak? Mi...

Mi számít normál alkatnak? Mi vékonynak? Mi kövérnek?

Figyelt kérdés
154 cm-hez hány kg lenne az ideális?

2014. nov. 20. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Most csak általánosan, hozzávetőlegesen, kb. Mert egyénenként változó, ki milyen alkatú, csontozatú, zsír-izom aránytól is függ, de úgy nagyjából:

42-49 vékony

50-56 normál

57-63 enyhe túlsúly

Fölötte célszerű leadni néhány kilót.

2014. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

A vékony vagy a normál alkat kelendőbb a férfiak között?


55 kg vagyok, sokan jönnek ismerkedni, két sráccal is volt már úgy, hogy azt mondta, azért nem akar velem komoly kapcsolatot, mert egy kicsit edzenem kellene (belsőleg nagyon passzoltunk és jól éreztük magunkat mindkettővel).

2014. nov. 20. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de gondolom, elég fiatal, ha ilyeneken múlik.

(Mármint pl a srácnál.)

Hogy vékony, vagy normál alkat kelendőbb... Ez személyfüggő, de idővel már nem ez lesz a lényeg. Ha van egy átlag alkatod (ami alatt azt értem, hogy nem vagy szupermodell, de elhízva sem, és egészségügyi értelemben beleesel abba a kategóriába, ami ideális), akkor normális ember nem azt fogja nézni, hogy most 48 vagy 55 kg vagy. Az meg, hogy edzened kéne, neked kell érezni, nem másnak eldönteni (pasinak).

Ha valakinek tetszel ruhában, alapesetben ruha nélkül se kéne, hogy gond legyen.

2014. nov. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!