Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon durva onbizalomhianyba...

Nagyon durva onbizalomhianyba "szenvedek" mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem is tudom, hogy alljak neki. Egszeruen csak olyan csunyanak tartom magam hogy a siras kerulget. Mar szoszerint nem nezek bele a tukorbe ha a suliba vagyok. Utalom ha fenykepeznek.. A baratnom nagyon szep es nagyon sokan odaig vannak erte, felek megjelenni mellette.. De en senkinek sem tetszek. Baratnoim mondjak hogy jajj szep vagy, nincs veled semmi baj stb. Persze azert mondjak mert nem akarnak megbantani dehat nem vagyok vak. Belenezek a tukorbe es fujj. Az arcom nem pattanasos eyszeruen hulye formaja van. Barna szemem van suru hosszabb szempillakkal. Megse szeretem.. Bb kremet, pudert es nagyon keves szempillaspiralt hasznalok. Mi segithetne meg szerintetek? A hajam is barna. Ja es arrol nem is beszelve hogy utalom az arcom bal oldalat..:D lehet hulyen hangzik de iszonyat csunya oldalrol. Hosszu orr vekony arc.. Es a szemem alatt az erek latszodnak.. 170 cm 52kg vagyok. Elore is koszonom.


2014. nov. 17. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kuldesz kepet, en megdicserlek --> onbizalom pluszpontok :)
2014. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd kilépsz a tinikorból és rájössz hogy nem ez a legfontosabb az életben. Mert amúgy mindegy ki hogy néz ki, a legszebb lányok is állandóan siránkoznak hogy nem elég szépek. Azt meg leszarják hogy unalmasak és buták mint egy tök, pedig az sokkal lényegesebb dolog.

Na mindenesetre erekre ott a korrektor, jó frizurával javítható a nem tökéletes arcforma is... sporttal, edzéssel a test is tökéletessé tehető.

2014. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kép segítene eldönteni!Nem hiszem,hogy olyan csúnya lehetsz.
2014. nov. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Küldj képet, őszintén megmondom, hogy mit gondolok.
2014. nov. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!