Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon dúrva ez a...

Szerintetek nagyon dúrva ez a különbség?

Figyelt kérdés
váll: 45cm és csípő: 38 cm (nem a körfogat hanem a szélesség) nagyon szembetűnő szerintetek?

2014. márc. 9. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mégis hogy mérsz szélességet csípőnél, amikor a fenék adja a nagyobb részét, ergo a szélesség nem tükrözi a valós értéket?!


Azaz értelmezhetetlen ez a két érték kiragadva!


Poén kedvéért megmértem a saját "szélességemet" és 35-30 lett. Ebből azt gondolnád, hogy nekem is szélesebb a vállam, mi?

Véletlenül sem. Akkora körte vagyok, mint a ház.

2014. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Körte alakú házat még nem is láttam :) de aranyos hasonlat volt.


Még jó, hogy a vállad szemből nézve szélesebb, mint a csípőd, különben a karodat a tested mellett nem tudnád függőlegesen tartani, csak oldalra.

2014. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó de nekem mégis túl szélesnek tűnik :-( és tudom hogy nem szoktatk "csípőszélességet" mérni de ha a körfogatot mérem nem lehet összehasonlítani a vállal.. és köszi a válaszokat!
2014. márc. 9. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát mutass egy fotót fej nélkül és megmondjuk, hogy milyen. Egyébként szerintem senki nem méricskéli a nőt, akit lát és különben sem tudsz változtatni rajta.
2014. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!