Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valaki szép attól még,...

Lehet valaki szép attól még, hogy rondák a lábai?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet valaki attól még szép, ha rondák a lábai. 22 éves vagyok, 168 cm, 47 kiló és a lábaim elég csúnyák. Vékony vagyok fölül és sokan mondják, hogy az arcom sem ronda. De a lábaim rövidek és vastagok. Sajnos ezt örököltem. Szinte az utóbbi idõben egyáltalán nincs önbizalmam. Bármennyire vékony is a derekam, meg lapos a hasam, a lábaim mindig hazavágják az összképet. :(

Szerintetet lehet attól még valaki szép? Vagy nagyon fontosak a jó lábak?



2014. nov. 14. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Sőt mások szerint nem is biztos, hogy rondák, vagy annyira rondák. Elég sok lánynak pocsék az önértékelése.
2014. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet. Nekem például a szép has sokkal fontosabb, a lábak csak valahol a "lista" legvégén vannak. Ráadásul ahogy az előző mondja, könnyen lehet, hogy másnak pont a lábad lesz a legszebb annak ellenére, hogy neked nem tetszik.
2014. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, az összkép számít, nem az, hogy milyen csak a lábad.

Egyébként szerintem a lábat pont, hogy nagyon könnyen lehet formálni tornával. Ha nem is tökéletes, ha de ha látszik rajta, hogy tornázol és szép izmos, akkor az már egy jó pont.

Van egy csomó gyakorlat, amit otthon is lehet végezni, nem kell hozzá semmilyen eszköz, és nem kell edzőterembe se menni.

2014. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Szép láb", "jó láb"?

Ezek azok a követelmények, amiken minnél gyorsabban eltipeg mellőlem a durva, trágár, alkoholista, drogos valaki!

.

Az talán elvárható, hogy tanult tulajdonságain változtasson valaki, ám egyáltalán nem, ha tőle függetlenről van szó.

Festett haj (nem szólok ellene), tetovált szemöldök, feltöltött (és ezáltal idétlen) száj, szilikon cici, zsírleszívott has, intimpirszing, mi a "nő" az ilyen nőben?

.

Neked rondának tűnnek saját lábaid, de lehet, más éppen ezt látja szépnek benned!

.

Két dologért nem szabad idegeskedni:

- amin lehet változtatni, és

- amin nem.

2014. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na most! Hosszú évek megfigyelését közlöm veled! A nők veszik csak észre az oszlop lábat, vastag bokát, a férfiaknak nem tűnik fel! És én ezt mint "jó lábú" írom, mert sokszor csodálkoztam, hogy oszlop lábú, elefánt bokájú, sőt még csámpás nőkért is úgy oda voltak férfiak a környezetemben és mikor megkérdeztem, hogy de hát a lába nem zavar? "azt nem néztem" volt a válasz.

a rövid láb ellen pedig ott a magassarkú. ha a lábad pedig formátlan, akkor ne hordj rövid szoknyát és végig feszülős nadrágot, cicagatyát. ez egy könnyen korrigálható dolog.

feneket tudsz csinálni magadnak tornával és akkor egy térdig feszülős, de onnan picit lazább (nem trapéz)nadrág magassarkúval tejesen észrevehetetlenné teszi, hogy milyen a lábad!

30/N

2014. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne attól ronda a lábad hogy rövid és vastag? Ha nem lötyögő hájas akkor semmi baj nincs vele... ha meg lötyögő hájas akkor tegyél ellene. Nem attól szép a láb hogy olyan mint egy pálcika.
2014. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jaj istenem, 47 kilóval nem lehet olyan vastag a lábad! de ha nagyon zavar, próbálj meg olyan ruhákat hordani, amiktől hosszabbnak és vékonyabbnak tűnik, sötétebb nadrágok magasított derékkal, nem teljesen lapos cipők stb. örülj neki, hogy felül vékony vagy és szép az arcod, sokan még ezt sem mondhatják el magukról.


egyébként meg az én lábaim hosszúak és vékonyak, de nem nagyon szokott senkit érdekelni, a rövid, tömzsi lábú barátnőm sokkal jobban bejön a férfiaknak általában. ennyit erről.

2014. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy lábmániásnak fontos lehet a lábaid milyensége. De aki szeret, az a hibáiddal együtt is tud szeretni.
2014. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy képet feltehetnél az alakodról, lábadról, arc nélkül. Jobban meg tudnánk mondani.
2014. nov. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!