Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek nem ér össze a combja...

Akinek nem ér össze a combja és 174 cm körül van írjon?

Figyelt kérdés
Mert én hiába a francos BMI soknak érzem a súlyom. Persze aszerint 72 kg is lehetnék szóval... nemtudom kb mennyit kéne fogyni ahhoz hogy ne érjen össz most úgy vagyok hogy vagy pont nem ér össze vagy pont. Ennyire de szeretnék rést gyakorlatok? Aki 175 körül van hány kg ahhoz? Előre is köszi!

2014. nov. 1. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
én 57kg körül vagyok. És vékony,pont ideális. De ezt a kérdést nem értemo-o
2014. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59
2014. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
173/56, de a kg annyira nem számít, hidd el, mert csontozat kérdése az egész.
2014. nov. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Genetikai adottság, kinek ér össze, kinek nem. Ha keskenyebb a csípőd, össze fog érni, ha vékony a combod, akkor is, míg ha szélesebb, akkor a femur alapból egymástól messzebb kapcsolódik a medencecsonthoz, és pl ugyanolyan vastagságú, mint egy keskenyebb csípővel rendelkezőnek, lehet, hogy nem fog összeérni.

A lábad közötti lyuk egyáltalán nem határozza meg az értékedet emberként, és alapvetően olyan dolog, ami felett nincs befolyásod és hatalmad, szóval ehelyett mondjuk aggódhatnál azon, elég kedves vagy-e másokkal, vagy olvasol-e eleget ahhoz, hogy az alap intelligencia- és tudásszintet megszerezd 25 éves korodra.

2014. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
174 cm-hez vagyok 53 kg, de nekem muszáj ilyen körül lennem, szóval nem mérvadó. Alapból odafigyelés nélkül olyan 56-7 kg vagyok, de úgy se ér össze a combom, szóval ez tényleg alkat kérdése inkább. Fusd le a felesleges zsírt, kend be edzés előtt azt a területet paprikakrémmel, emellett nyomasd a lábemeléseket (nagyjából olyan 180-200-at naponta). Így talán lehet változás.
2014. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! :) Ment a zöldkéz
2014. dec. 28. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!