Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én küzdök ilyen gondokkal?

Csak én küzdök ilyen gondokkal?

Figyelt kérdés
egyszerűen sehol nem találok normális melltartókat. már nem is tudom hány üzletben n€ztem, de semmi kényelmes darabot nem találtam. az utóbbi időben nőtt a mellem, minden boltban másmilyen méretet kell felpróbáljak, ezeket a számozásokat se értem. eddig 80B-s kellett, mostmár a 85C-s ha jó rám. van valami tippetek, hol lehet megfelelő melltartókat találni. értelmes válaszokat szeretnék. előre is köszönöm! 17/L

2014. nov. 1. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen gondjaim vannak. amiből nagy az egyik, és felpróbálok egyel kisebbet, az tuti hogy túl kicsi lesz... és fordítva.... De a 10. tuti jó lesz :D

Ajánlani boltokat nem tudok, én kínaiban szoktam kifogni néha néha egyet :)

2014. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:/ már nem istudom mióta nem volt kényelmes melltartóm, de kezdek kibukni tőlük, komolyan! xD
2014. nov. 1. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát ne hordjál cicafül.
2014. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a rendkívül értelmes választ.
2014. nov. 1. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetne rosszabb is, én még csak próbálgatni sem tudom őket, mert az én méretemben alig tartanak.
2014. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!