Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önértékelési gondokkal küzdök...

Önértékelési gondokkal küzdök ajánlanátok valamit, hogy kimásszak ebből az állapotból?

Figyelt kérdés
tanácsokat várok, és ajánlhatnátok könyveket is köszönöm:)
2010. jún. 30. 15:18
 1/8 anonim válasza:

vajnyi keveset írtál.

milyen tekintetben? külső? karrier?


amúgy én is hasonló problémákkal küzdök, pszichológus tud segíteni.

2010. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igazából az elsődleges gondom az az, hogy nem vagyok megelégedve a külsőmmel igazi bányarémnek tartom magam emiatt nem merek nem tudok másokkal ismerkedni.

Például ha megismerkedek valakivel, vagy egyik rég ne mlátott haverommal váratlanul összefutok csak hebegek habogok és jól beégetem magam!:S

2010. jún. 30. 15:23
 3/8 anonim válasza:

lány vagy, vagy fiú?

ha lány akkor még elnézhető, de fiúként tényleg kínos.

2010. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok:$
2010. jún. 30. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:

"gazából az elsődleges gondom az az, hogy nem vagyok megelégedve a külsőmmel igazi bányarémnek tartom magam emiatt nem merek nem tudok másokkal ismerkedni"


Ha fiú vagy:

Konditerem, fél év és javul az önbizalmad

Ha lány vagy:

Fitnessterem, a smink is sokat segít

2010. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még nem láttam olyan embert, akin ne lett volna valami szép. Ha túlsúlyos volt, akkor pl. szép haj, szem. Ha túl magas, akkor csinos alak, vagy szép orr...Senki sem tökéletes, de mindenkinek megvannak a maga előnyei! Olyan embert viszont már láttam , aki igénytelen volt, 30 év helyett 40nek nézett ki, de az más tészta. Legyél ápolt, mosolyogj az emberekre!

Ha tudnád, hogy mennyi ember van, akik úgymond kinézetre nem nagy számok, mégis feszítenek?!

Azt hangsúlyozd magadon, ami szép!

Sajnos a mai korban nehéz a "szép" fogalmát visszaadni, mert a sok retusált fotó azt sugallja, hogy azokon bomba csajok vannak...pedig nem. Ugyanolyan pattanásosak, narancsbőrösek, ugyanúgy otthagyja őket a hapsijuk stb.

2010. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem barátom is volt nagyon sokáig, mégis csúnyának tartottam magam, mert kiskoromban a szüleim belémnevelték, ráadásul nem kaptam soha túl pozitív visszajelzéseket..viszont fél éve szakítottunk, pár hónapja pedig eljárok bulizni, új barátaim lettek, elkezdtem csini ruhákat/cipőket hordani (inkább elvont figura vagyok, de rájöttem, hogy magassarkúban is megőrizhetem a stílusomat, nem ezen múlik), és egyre azon kapom magam, hogy flörtölök (pedig ez elképzelhetetlen volt), és hogy az emberek kedvelnek, tetszem nekik..jól érzem magam a bőrömben!

Szóval az én tanácsom az, hogy próbálj meg egy kicsit jobban adni magadra és mozdulj ki otthonról. (Vagy ha gondolod, írj privit és adok még pár tippet, hogy hogyan turbózd fel magad. :) )

2010. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Csernustól olvass el egy könyvet. Olvasóként is úgy leb@szava érzed magad a végére, mint a pengős malac.

Szóval kis csíra itt most névtelenül b@uziskodhatsz, de élőbe meg gyökér lennél, helyrehozni a szánalmas életedet.

2010. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!