Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A homokóra alak mit jelent?...

A homokóra alak mit jelent? És ez lenne az ideális női alak?

Figyelt kérdés
A homokóra jelentésbőal annyit szűrök le hogy vékony derék és...nemtudom xd vki segítene?

2014. okt. 30. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Kicsi váll,hatalmas fenék és combok.
2014. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a lényege, hogy a csípő és a mellbőség megegyezik (1-2 centi különbség nem számít), a csípő és a derékbőség között minimum 25 centi különbségnek kell lennie.

Például: mell - 92 cm, derék - 66 cm, csípő - 93 cm

2014. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A csípő és derék a női szépség

fontos fizikai alkotóeleme, és a

termékenység legjellemzőbb testi

ismérve. Kulcsfontosságú a férfiak

számára is, aminek tökéletes

aránya olyan biológiai üzenetet

küld az ellenkező nem tagjainak,

hogy az érintett nő a

legtermékenyebb. Egy

tudományos tanulmány szerint a

férfiak azért kedvelik jobban a

homokóra alkatot, mert a

gömbölyded formákkal

rendelkező nők sokkal okosabbak,

és nagyobb eséllyel szülhetnek

intelligensebb gyermeket, mint

pl.

alma testformájú társaik.

Forrás life(.)hu

magyarán belénk van kódolva ez az imádat :D, persze van akinek nem tetszik. Ehez a testalkathoz többnyire formás fenék dukál hmm... :D a cik okosság része hülyeség, de a többi igaz. Ha nem tod hogy néz ki googlizz rá. 18f

2014. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat utánanéztem és asszem én ilyen "oszlop" (vagy máshol meg " banán" testalkatot ír) formájú vagyok. Hát ez van... :)) kxd kössz a válaszokat! :)
2014. okt. 30. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Hülyeség ez a centizgetés...

Jelenleg 92-64-92 méretekkel rendelkezem, mégis tök egyenes vagyok (nincs homokóra alkatom), van egy elég intelligens gyerekem (nem vagyok elfogult, de tény, hogy jó képességekkel rendelkezik), szóval a life.hu.... az lehúzhatja magát :D meg a centizgetés is.

2014. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Az első hülyeséget ír, a homokóra nem kis váll és hatalmas combok...


Régen, a nagy színésznők és szexszimbólumok általában ezzel az alakkal bírtak, pl. Brigitte Bardot, Sophia Loren, Marilyn Monroe. A lényeg, hogy a csípő és a derék között nagy legyen a távolság, illetve a mell és a csípőméret hasonló legyen.

Sokan a legszerencsésebb alkatnak mondják, mert a nőiséget jelképezi a nagy keblekkel és széles csípővel, ez a férfiak számára nagyon vonzó tud lenni, ezenkívül az ilyen alkatú nőknek szinte minden jól áll.


[link]

2014. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy milyen egy homokóra, nem? Vállban és csípőben szélesebb, míg viszonylag keskeny a dereka.
2014. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!