Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a mellméret ideális a...

Ez a mellméret ideális a koromhoz? (lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és 75/a-s melltartó az kicsit már kicsi de a 75/b-s az meg nagy..de egyébként 75/a-st hordok az kicsinek számít?? Nőni fog még vagy ilyen marad?? nemtudom mennyire számít de 50-kg vagyok és 161cm..:) köszi a válaszokat.:) 15/L

2014. szept. 13. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 18 évesen nőtt meg a mellem A-ról B-s kosárra...úgyhogy igen, nőni fog még, 18-20 éves koruk közt minden lány "nőiesedik".
2014. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
A mellméret magában teljesen lényegtelen.
2014. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nőni fog, vagy pedig ilyen marad. Igen, pont ez a két lehetőség van. És mi nem tudjuk megmondani, hogy melyik fog bekövetkezni.


Olyan viszont nincs, hogy "korhoz ideális mellméret". 15 évesen már van melled... ezt lehet csak "ideálisnak" nevezni. Ezek szerint ugyanis működnek a hormonok, nincs probléma veled.


A mérethez pedig: egy felnőtt nőnek is normális, különben nem gyártanának csak gyerekruhában ekkora csöcstartót, márpedig nem így van, ugye?

2014. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2014. szept. 13. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:
hány ilyen kérdés volt eddig?
2014. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jolvan ha nem tetszik nem kell hozzászolni..
2014. szept. 14. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!