Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok megelégedve...

Mennyire vagytok megelégedve az Avon és az Oriflame termékeivel?

Figyelt kérdés
Most néztem mindkettő katalógusát, egész elfogadható áraik vannak úgyhogy erősen gondolkodom rajta, hogy rendelek tőlük. Korábban még sosem vásároltam egyiktől sem. Ti melyiket javasoljátok?

2014. okt. 20. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A parfümök elég jók, a testperemetek, krémek szintén. A sminkek olyan közepes, kb. mint a miss sporty. Ékszert, táskát ne vegyél tőlük.

A termékek csomagolása gagyi, de a beltartalom jó.

2014. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az Oriflamet egyáltalán nem ismerem. Avonból a körömlakkokat és a testpermeteket imádom, a testápolók és a kézkrémek is jók, illetve a lehúzós maszkokat is szeretem. A sminkcuccok minősége változó, van, ami nagyon jó, van, ami olyan, mint a tinimagazinokhoz csomagolt márkátlan gagyik. :D Egy a lényeg: hajra való dolgot ne rendelj, mert az kb szart se ér. Ha konkrét termékről kérdeznél, írj nyugodtan privit, szívesen válaszolok, ha használtam már azt a terméket.
2014. okt. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Timi179 ***** válasza:
52%

Avonról tudok nyilatkozni: 9 éve szinte mindent innen használok, elégedett vagyok és a vevőim, tanácsadónőim is!

Imádom a sminkeket, kiegészítőket, táskákat, gyerek termékeket, illatokat és van 1-2 favorit termékem amit sehol máshol nem vennék meg!!!!!

Nagyon jó az ár-érték arányunk én úgy gondolom és 100% a visszavásárlási garanciánk, szóval veszítenivalód nincs! Ha van tanácsadónőd kérj mintát ezzel is csökkentheted a kockázatot!!!

2014. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyikkel sem vagyok megelégedve. egyiknek az arckrémje sem használt eddig.
2014. nov. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Használom mindkét márka termékeit.Van ami bevált,van ami nem.Sok jó terméke van mindkettőnek.
2014. nov. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A testápoló nagyon fel van vizesítve, a tusfürdő szintén, a testpermetnek egy idő után alkohol szaga lesz, a parfümök szerintem teljesen jók, ja és nekem a sampontól zsírosodott a hajam, szóval én csak és kizárólag parfümöt rendelek.

Plusz szerintem régen sokkal több volt ezekbe a kencefice dolgokba mint most.

2014. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A smink cuccaik egész jók szerintem az ár/érték arányt tekintve, de ki kell fogni tényleg az igazán szuper termékeket! A parfümjeikben viszont még nem csalódtam! :)
2014. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az oriflame-mel csak rossz tapasztalataim vannak sajnos...borzasztóan utálom a termékeit...mindenük szárított, viszkettem tőlük, vagy használhatatlan volt...

Szóval elkezdtem avonozni...hááát őszintén szólva ennek is elég változatos a minősége...pl a rúzsaik nagyon jók, meg a testpermetek...de filces tust és (kajal) szemceruzát soha nem vennék tőlük, se szemfestéket...Mindent telenyomnak csillámokkal, néhány ajakkencéjüknél kimondottan zavaró...A gyorsan száradó körömlakkjuk iszonyatosan gyorsan megszárad, de másnapra már lepattog, a tartós hiába tartós, nagyon lassan szárad, szóval körömlakkok közül inkább csak a gel lakkokat ajánlom tőlük, a többit nem érdemes...A szájfények egy része szárít és karcol a csillám, az ajakápolók nem sokat érnek, a kézkrémek jók...

2014. nov. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
attól függ,mert az avon sminktermékei szerintem jók,de a senses meg egyéb avon tusfürdők szárítják a bőrt,de az avon care arckrémek viszont jól hidratálnak úgyhogy szerintem sminket és krémet érdemes rendelni,de az oriflame termékekben nem vagyok jártas bocsi.
2014. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!