Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Oriflame mennyivel jobb,...

Az Oriflame mennyivel jobb, mint az Avon (hasonlóságok, különbségek)?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 22:09
 1/6 Quasar07 ***** válasza:

Szerintem semmivel sem jobb. Attol fugg, mondjuk, hogy mit rendelsz..

Parfumot, testpermetet inkabb az avonbol ajanlok, ott sokkal nagyobb, jobb a valasztek. Koromlakkot is inkabb az avonbol szoktam, jo minosegu, szep szinekkel, bar elofordul, hogy bedolok hulyesegeknek. Nem ajanlom a koromdiszito ecsetet, sem a crack effectes koromlakkokat. Testapolo mindkettonek jo, de en inkabb kremeket oriflamebol viszek. Tusfurdoket is. Sminkszereket pedig egyerelmuen avonbol. Arban nincs nagy kulonbseg, amugy meg minosegben sem nagyon. Nekem anyukam avon tamavsado, igy inkabb onnan rendelunk, mert kedvezmenyei vannak. Oriflamebol amit imadok, az az arclemoso tonik, gel, es a tea fas arckremem.

2014. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én benne vagyok mindkettőbe, de most csak az avonnal foglalkozok! Számomra az oriflame jó dolgai nagyjából kimerülnek abban amit az első válaszoló a végén írt! :) Számomra az avon olcsóbb és jobb! :)

Ha Pest megyéből érdekel az avonozás írj bátran! :)

2014. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Egyik sem jobb a másiknál. Az Avon és az Oriflame is vacak és drága termékeket árusító kamuzó cég. Akik támogatják az állatkísérleteket, megölve ezzel kutyákat, nyulakat, patkányokat és egyéb állatokat. Kösz, de én valahogy nem szeretnék nekik segíteni ebben.
2014. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Oriflame-ről nem tudok nyilatkozni, de az Avon az elsők között szüntette be az állatkísérleteit!
2014. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Timi179 ***** válasza:
100%
Avonozom 8 éve, szinte mindent innen használ az egész családom! Sokkal olcsóbbak a termékeink, minőségre nem tudok mit mondani, Oriflamet nem használok, de az avonnal maximálisan elégedett vagyok, csak fogkrémért megyek drogériába! :-)
2014. aug. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Oriflamezek!! Bizton állíthatom hogy nem kísérleteznek állatokon és csak természetes hatóanyagokkal dolgoznak! egyszer rendeltem avonból az volt az első és az utolsó...undoritó hogy mit adnak el tusfürdőként, csípi a bőrt szárítja! egyértelműen jobb az oriflame és jóval olcsóbb is, akció is sokkal többször van.
2016. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!