Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti meddig várnátok egy Avon/...

Ti meddig várnátok egy Avon/ Oriflame rendelésre? Mennyi ideig vagyok köteles átvenni?

Figyelt kérdés
November végén rendeltem Oriflameből, bazár oldalon taáltam a tanácsadónőt. Írta, hogy majd jelentkezik. December 10-én írt egy felháborodott hangvételű üzenetet, hogy már régen itt vannak amiket kértem, mikor jövők már érte. Válaszoltam neki h mikor érnék rá. Azóta többszür ráírtam semmi válasz, a telefonját se veszi fel. Karácsonyra akartam az ajándékokat. utána nekem már nem kell amiket rendeltem. Köteles vagyok kifizetni, ha mondjuk februárba jutok eszébe akkor is?

2013. dec. 18. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ettől a nőtől ezután nem kellene semmi. Eredetileg az Avon azért volt más, mint a bolt, mert házhoz vitte a katalógust, terméket. Keress másik tanácsadónőt, aki normális.

Egyébként ha megrendelted, fizesd ki, kb. 1-2 hét a szállítási idő. Ha meg nem lehet elérni, írj neki mélt, hogy panaszt teszel, ha nem adja oda a cuccokat.

2013. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem egy két hét a rendelés,ha délelőtt tízig leadja másnapra már ott van nála a csomag.Lehet hogy meg sem rendelte,de ilyen megbízhatatlan emberektől ne rendelj,én meg már biztos nem fizetném ki.Elvileg a rendes tanácsadók elviszik a rendelt termékeket az illetőhöz.Ne foglalkozz vele,ha másnem eladja másnak vagy viszáruzza.
2013. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!