Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak őszintén! Aránytalanul...

Csak őszintén! Aránytalanul magas vagyok magassarkúban?

Figyelt kérdés

Alapból 175 vagyok, így 181 cm.

Sosem szerettem a magassarkút,mert féltem,hogy megszólnak,hogy ekkora vagyok és még magassarkút is veszek.Nem is szerettem sokkal magasabb lenni,mint mások.Most viszont az alkalom és a ruha is megköveteli,de félek,nem nézek ki idétlenül, amiért ilyen vékony vagyok és 181 cm a cipőben?

[link]


2014. okt. 16. 18:12
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

És igen,kiírtam ma hasonló kérdést, viszont kép nélkül. Így teljesen más. És akkor mi van? Attól még lehet a kérdésre válaszolni.

Valaki minden pozitív jellegű választ lepontoz, biztosan nagyon jól szórakozik.

2014. okt. 16. 19:03
 22/33 anonim ***** válasza:
60%

Jó neked, hogy az a legnagyobb bajod, hogy nem mersz magassarkút hordani.

Oké, akkor válaszolok a kérdésre, nem vagy aránytalan. Remélem segítettem. Puszi

2014. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
47%

Szegény zsiráf...nincs megelégedve magával.

Jogosan!

2014. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Na most... Ti ebből a képből mégis hogy a francba tudtátok eldönteni, mennyire magas, milyen arányai vannak? Ha azt mondja, alapból 167 centi vagyok, így 173, én azt is simán elhiszem. A kérdés teljességgel értelmetlen.
2014. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
23%

Ne foglalkozz a negatív vélemenyekkel, szerintem nagyon jól áll és csinos vagy. :)

L

2014. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
ne idegesíts már, tök jól nézel ki, nem hiszem el, hogy nem látod. de a kérdésre válaszolva: nem, nem vagy aránytalanul magas. én 178-9 centi vagyok, régen én isy féltem, hogy túl magas leszek másokhoz képest, de már nem érdekel. sőt, szerintem sokkal szebb a magas alkat, mint az alacsony, sokkal méltóságteljesebb. és nehogymár én érezzem magam hülyén azért, mert más csak 160 centire nőtt.
2014. okt. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Szép vagy és arányos, jól áll neked a ruha és a cipő is.

Arra ne számíts hogy mindenkinek egyformán tetszeni fogsz, de a magasságod nem rendkívüli, ettől nem kell rosszul érezned magad.

2014. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Magassarkúban mindenki lába szebb/formásabb, szóval nem kell itt elájulni... ;)


Ne foglalkozz ennyit mások véleményével. Biztos nem te leszel a legmagasabb.


U.I. : Gáz kirakni képet, hogy fényeztesd magad :)

2014. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
el sem tudnám képzelni, hogy egy ilyen ruhát valami balerinával, vagy más lapos talpú cipővel vegyél fel. mindenképp a magassarkú a nyerő. én magassarkú nélkül is magasabb vagyok nálad, mégsem érzem magam aránytalannak. :)
2014. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy,ne aggódj emiatt. Értelmes ember nem szól meg ilyen miatt, csak irigy,önmagával elégedetlen...:) csini vagy, és baromira jó az a ruha..:D 19/l
2014. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!