Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy anyuka hogy...

Szerintetek egy anyuka hogy lehet ilyen?

Figyelt kérdés
VAn egy kétgyermekes anyuka az utcánkban.Nem vagyok irigy rá teljesen átlagos nő nem szép sztem de nem is csúnya(mások is ezt gondolják akikkel beszéltem)de vhogy mégis minden ember odáig van érte,mmint a férfiak..ahányszor látom az utcán mindig vki ráakaszkodik beszélgetni vele,többnyire férfiak,a férje is isteniti ahogy látom...nem tudom vmi rejtélyes oka lehet ennek..állitólag régen a munkahelyét azért hagyta ott mert a vállalat egyik vezető pozicióban lévő tagja "üldözte"a szerelmével....ti értitel ezt??

2014. okt. 13. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem a külsőn múlik, hanem valószínűleg egy közvetlen, jófej, érdekes ember... nekem az amúgy csúnyácska, elhízott barátnőm volt ilyen, imádta mindenki mindenhol mert annyira szórakoztató és okos volt. Engem meg gyönyörűnek tartanak, mégis le vagyok tojva, mert emberileg egy depis szarkupac vagyok. Ez van.
2014. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
huuu nem tudom nekem minden téren olyan átlagosnak tűnik,mégis tényleg mindenki odáig van érte...nem irigy vagyok csak kiváncsi h miért lehet....nincs túl magas végzettsége(érettségi)persze ez nem zárja ki h nagyonb okos lenne...na mind1 várom még a válaszokat :)
2014. okt. 13. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne valami, ami miatt felfigyelnek rá, de nemtudom, hogy mu lehet az, valamiért vonzza az embereket.. én is ismerek olyat akire tényleg ugy tapanak az emberek, pedig sztem tök átlagos,még csak nem is mondanám okosabbnak vagy vlmi.. vmiért ilyen a kisugárzása..hát nemtudom :)
2014. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!