Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem igazán idevaló kérdés, de...

Nem igazán idevaló kérdés, de itt annyi anyuka van, hátha valakinek van valami ötlete!?

Figyelt kérdés
Tudtok valamilyen jó módszert (fodrász által) tartós hajgöndörítésre? Ami akár hónapokig benne marad és nem a dauerre gondolok. Mert az én hajam viszonylag vastag szálú és se nem egyenes, de göndörnek se göndör és így mindig borzasztóan néz ki hajmosás után muszáj kivasalnom, hogy álljon valahogy. Lassan megszületik a picink és megspórolnám ezt az időt, ha lenne valami módszer, amivel tartósan hullámosítható lenne a hajam.
2014. okt. 9. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Göndörítésre csak a dauert tudom válaszolni, viszont hajegyenesítésre van már tartós módszer, akár 2-3 hónapig is tart. Brazil keratinos hajegyenesítés, nézz utána :)
2014. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
L'oreal beach waves
2014. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami hónapokig benne marad, az csak a dauer. Van még olyan, hogy volumennövelő, de ezt 6-8-10 hétig tartó hullámnak ígéri a cég.

Én csináltam már a wella headlines-át vendégemnek, meg a selective mild texture-t is, és azt kell mondjam, hajtól függ az eredmény. Van, akinek egy hétig maradt, van, akinek két hónapig, ahogy azt vártuk, de van, akinek fél évig is benne marad.

2014. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!