Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok i is éreztétek már ezt?

Lányok i is éreztétek már ezt?

Figyelt kérdés
Mikor felveszek egy csininek hitt ruhát a szekrényemből tök jól érzem magam benne itthon és csininek látom magam benne és mikor kilépek az utcára és ez ez érzés elszáll mert meglátok egy csinos lányt és sokkal szebb nálam és szégynemben el tudnák süllyedni hogy hogy lehetek ilyen csúnya..én nagyon sokszor éreztem ezt de lehet hogy csak hülye vagyok és csak én vagyok így vele..(bocsi ha rossz kategóriába tettem)de veletek nem fordult még elő?? 17/L

2014. szept. 27. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán.

Ha nagyon kicsinosítom magam, akkor nem érzem jól magam, mert nem vagyok hozzászokva. De nem zavar, ha látok valakit, aki szebb nálam, meg nem is igazán nézem a konkurenciát az utcán.

Nincsenek Neked önértékelési gondjaid? Így alapból.


20l

2014. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked valami baj lehet az önképeddel...

Velem nem fordul elő ilyesmi, mert nem érdekel, hogy mások mit hordanak, nem szoktam nézni.

2014. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem érzek ilyet, mert ha ritka szép lányokat látok azt én is megnézem, és rácsodálkozok hogy "de szééép", de nem vagyok irigy, nem érzem rosszul magam tőle, mert én sem vagyok bányarém. Neked is reálisan kéne látnod magad, nem másokhoz hasonlítani.
2014. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen érzésem lenni. Otthon még viszonylag szépnek látom magam de ha meglátok egy csinos lányt rögtön bűn rondának érzem magam :(
2014. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

velem is így van :/ :'(

14/L

2014. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen valószínű velem van baj..utálom magam,utálok a tükörbe nézni egyszerűen hányingerem van magamtól és nem tudom magam elfogadni ugy ahogy vagyok..nem látom magamat sehogyse szépnek..de ez van..:// és 4-es,5-ös együtt érzek veletek...
2014. szept. 28. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Rám menzesz körül törnek ilyen érzések.
2015. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!