Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, akinek...

Van itt olyan lány, akinek épp, hogy A-s melle van, vagy akkora sincs? Lent lenne néhány kérdésem.

Figyelt kérdés

Milyen ruhákat hordtok? Felvesztek viszonylag kivágott felsőt, amiben más nőnek van dekoltázsa, nektek viszont nincs? Merevítős vagy anélküli melltartót hordtok?

:)


2014. szept. 21. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Én merevítős melltartót hordok és simán felveszek dekoltált felsőket, persze ne lógjon ki semmi..plusz sokat hordok pántnélkülit is, az úgyis csak kis mellhez áll jól:D
2014. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%

Semmilyen dekoltázsra irányuló ruha nem áll jól az ennyire lapos mellkason. A push-up melltartó még gázabb, mert amikor leveszik, a másik fél sírvafakad.

A-nál kisebb mell esetében érdemes megműttetni, hogy ne legyen ennyire fiúsan lapos.

2014. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért szerintem nem kell emiatt kés alá feküdni... Persze attól függ, hogy hogyan boldogabb az illető.
2014. szept. 21. 15:48
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én biztosan megműttetném, mert nem akarnék fiúnak kinézni.
2014. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ha Te A-s mellekkel fiúnak néznél ki, akkor sok probléma lehet veled.. Nekem is A-s van és valahogy még sosem néztek fiúnak..
2014. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Felveszem kivágott ruhát, es merevitos melltartót hordok. Akinek tudnia kell, az Tisztában van a mereteimmel, masok meg ne foglalkozzanak vele. Pant nelkuli tenyleg jol áll,meg ugy alapjában véve konnyu ruhát talalni. Aki meg azt írta, hogy rohanna a sebészhez, annak valami nincs rendben a fejevel.
2014. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem csak a melleket lehet mutogatni, hanem a szép bőrt vagy éppen a kulcscsontokat is. Én a V- és vízesés-nyakú, garbó ruhákat szeretem a legjobban. A push-upot nem bírom, mert mindig olyan érzésem van benne, hogy kiesik a mellem. Általában vékony szivacsmelltartót hordok, vagy ha nem túl tapadós a ruha, nem szorít le, akkor egyszerű puhát.


Szerintem a műtétet javasló válaszoló még csak nem is nőnemű...

2014. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A-s mellem sincs, de mindenféle ruhát hordok, nem igazán zavar hogy nincs nagy mellem mondjuk egy kivágott ruhában, nem is azt akarom mutogatni...

Melltartóból is van mindenféle, kivéve a push upot, mert szerintem fura lenne ha egyik nap lapos lennék, másik nap meg 3x akkora mellem lenne. Állandóan meg nem tudnám elviselni a push uposat, nyáron volt egyszer rajtam, nagyon izzadtam benne, szóval felejtős.

Ja és még sose néztek fiúnak, valahogy elég nőies vagyok még így laposan is. :)

2014. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs vele. A hatalmas mellek szerintem undorítóak. a legjobb az a-b kosár. de az alattival is lehet élni
2014. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem AA, A és B tetszik, a többi túl nagy :D a pici mell szép, sose fog lógni :) 22/f
2014. szept. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!