Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok, és...

17 éves lány vagyok, és nagyon unalmasnak érzem külsőm. Hogyan dobhatnám fel magam?

Figyelt kérdés
Hosszú világos barna hajam van, semmiképpen nem szeretném befesteni valamit, hogy esetleg kicsit gyorsabban nőjön? Pattanásos vagyok, mivel tudnám eltüntetni? A szeplőimre bármilyen alapozót teszek csak ott vannak. Kicsit szeretnék fogyni is kb.3 kg? Tudnátok nekem segíteni? Köszönöm

2014. szept. 4. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A haj nem nő gyorsabban, egy sebességgel nő. Ha a hajvéget karbantartod, akkor kevésbé vagy egyáltalán nem töredezik, egészségesebb marad, és ezért látszik az, hogy gyorsabban nő.

A szeplőid el ne tüntesd, az igazi szexepil :)

A pattanásokra próbáld ki az Ebrymicyn krémet. Gyógyszertári fertőtlenítő krém, nekem bevált!


A 3 kilót leadod 1 hónap alatt bőven, ha sportolsz és odafigyelsz az étkezésre.

2014. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szeplőkkel nincs gond, ne legyél buta. Ha nagyon utálod, erősebb alapozót kell venni, de nem éri meg.

Én is sokáig pattanásos voltam, viszont 23 évesen rájöttem, hogy alapvető dolgot rontok el, például nem mostam rendesen arcot, csak simán vízzel, de miotta tusfürdővel csinálom, nincs annyi pattanásom, hogy el akarjak bújni. Lehet, hogy nálad más a gond, lehet, hogy még 1-2 évig szenvedni fogsz tőlük, de az arctisztítás fontos lépés.

2014. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem lévők leírták a lényeget.

Annyit tennék hozzá, hogy az arcodat gőzöld kamillával heti 1x, 2x. Nekem az segített nagyon sokat.

2014. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2014. szept. 4. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!