Lányok netek milyen haj jön be legjobban egy 20 éves fiún?
Figyelt kérdés
HA hosszabb akkor ilyesmi szokott lenni a hajam: [link]
Ha rövid akkor pedig ilyesmi:
Most lehetőleg ne azt nézzétek hogy melyik pali jóképűbb a képeken hanem hogy szerintetek melyik jobb haj? Én személy szerint sokkal jobban szeretem amikor olyan jó rövid. Esetleg még adhattok rövid hajban további ötleteket ami szerintetek bejön(ecsethajat kivéve) :)
2014. aug. 16. 23:34
11/11 anonim válasza:
Abszolút a hosszabb haj :D Csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy az a jó ha bele túrhat az ember :D
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!