Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok netek milyen haj jön...

Lányok netek milyen haj jön be legjobban egy 20 éves fiún?

Figyelt kérdés

HA hosszabb akkor ilyesmi szokott lenni a hajam: [link]


Ha rövid akkor pedig ilyesmi:

[link]


Most lehetőleg ne azt nézzétek hogy melyik pali jóképűbb a képeken hanem hogy szerintetek melyik jobb haj? Én személy szerint sokkal jobban szeretem amikor olyan jó rövid. Esetleg még adhattok rövid hajban további ötleteket ami szerintetek bejön(ecsethajat kivéve) :)



2014. aug. 16. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyiket se szeretem... Inkább a hosszúhaj jön be, mármint ami férfiaknál hosszúnak számít, 10 centitől vállig. Persze nem mindenkinek áll jól, de az is biztos, hogy az ilyen rövid haj nem árulkodik nagy ízlésről. :P Nem szeretem a zselézettet, meg a kis tüsit, nem lehet beletúrni, nem emeli ki a férfi szemét, semmi jó nincs benne. A börtöntöltelékeknek van ilyen rövidke hajuk, meg a katonáknak...

De ha szavazni kell, az első link. Bár egy kicsit cápauszonyos...

Persze nem felelhetsz meg minden nő ízlésének. :)

L23

2014. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hosszabb hajjal az a baj hogy nagyon hülyén néznék ki mert olyan a hajam sajnos, lelapulós, begöndörödik ahol nemkéne csak hajvasalóval lehetne megoldani de biztosan nemfogom vasalgatni. Egyébként nagyonrövid hajjal tényleg úgy nézek ki mint egy katona mert edzek is elég sokat.
2014. aug. 16. 23:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sebaj, valakinek az jön be. :) Én inkább a művészlélek fiúkákat szeretem, nekik általában van hajuk.

De valakinek meg Te vagy az esete, szóval nincs gond.

2014. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak akinek meg a katonás kinézet jön be az lehet hogy csalódik bennem amikor megismer mivel én másabb személyiség vagyok azért, az eszemet gyakrabban használom és inkább szellemi munkát szeretnék később csinálni pl.
2014. aug. 16. 23:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is inkább a hosszabb hajra szavazok, nem igazán az esetem egy ilyen rövid hajú srác..de, ha választani kell, akkor inkább az első haj, a második számomra kifejezetten taszító.


24N

2014. aug. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hasonlóak:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag mindegy, amíg nem szebb, egészségesebb és fényesebb, mint az enyém, mert akkor rohadt féltékeny leszek és megutállak :D
2014. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hosszabb jobb, habár még hosszabb még jobb lenne. :)
2014. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szerintem ez teljesen egyén függő. valakinek a hosszabb haj áll jól valakinek a rövidebb. de én oda vagyok a fél hosszú hajért:D
2014. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 kép jobb sokkal:D
2014. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!