Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek mi jön be A...

Lányok nektek mi jön be A Szörös honalj/láb/comb/seg/ és ott .. vagy a szőrtelen?

Figyelt kérdés
17/F vagyok és nem tudom hogy mostanában mi jön be a lányoknak ugy hogy inkább meg kérdezem..... lehetőleg normális válaszokat kor és nemet kérnék.

2014. aug. 15. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a segget két g-vel szeretem. Ha a hónalj nem szőrös, az jó, de a többi legyen az, nem kopaszkutya vagy. Az intim részeknél meg a rövidre vágott tetszik.
2014. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jön be. Nekem:

- hónalj: szeretem, ha szőrtelen, de nem kizáró ok, ha mégsem

- mellkas: legyen természetes, ha van szőr oké, ha nincs az is oké, de ne borotválja, mert az nagyon rossz, amikor szúr

- láb: szőrös mindenképpen!!!! (kivéve ha sport miatt muszáj szőrtelenítenie)

- segg: hát még nem volt kifejezetten szőrös hátsójú pasim :D Szóval nekem jó úgy természetesen, de biztosan van már az a mennyiség, ami jobb lenne simán.

- ott: szőrös, de fazonra nyírva, hogy azért ne legyen egy őserdő

Nemet???? Nyilván nő vagyok, különben nem válaszoltam volna arra, hogy lányok nektek mi jön be :)

2014. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyedül ott borotválni.... semmi mást (18 l)
2014. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Szőrtelen. Férfinál pont ugyanúgy zavar a testszőr, mint nőnél, nekem gusztustalan, nem esztétikus.


De erősen kisebbségben vagyok a véleményemmel, szóval erre ne adj, a többség bőven szereti a szőrmókokat ha nem lépnek át a "ha az apja még kettőt lök, orangután lesz a csávó" kategóriába.

2014. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak az alapból alig szőrös pasik, nekem ők tetszenek. Akik full szőrmókok azok sehogy nem tetszenek, akkor sem ha borotválják magukat... mivel az is elég feltűnő.
2014. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem...Igen köszönöm a válaszokat a többit várom és kor azért tényleg nagy help lenne...
2014. aug. 15. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol legyen szőrös, de nem dzsungelre gondolok. Ha durván szőrös, akkor is csak visszavágva géppel mondjuk. A hónalj az mondjuk zavaró lehet, hogy szőrös, jobban izzad meg nem tudom, szóval nem zavar, ha leszedi, de az sem ha meghadja, ahogy neki kényelmes. Én lányként nem bírnám ki szőrös hónaljjal. Ugyanez vonatkozik rá "ott" is. Az utóbbi két esetben is él, a nem dzsungel kifejezés, egy bizonyos mértékig mindenhol lehet szőrös, de azt nem szeretem mikor már túl sok van.
2014. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, az apám például olyan szőrös, hogy egyedül a talpán meg a tenyerén nem nő szőr. (na meg a homlokán) Ezt persze mind nem lehet szőrteleníteni, és nem is valami gusztusos. :/ De normális keretek között nincs bajom vele, végül is férfi vagy vagy mi az isten szerelmére!
2014. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Láb, comb, segg nem érdekel ha szőrös, de hónalj, mellkas, ott csupaszon.

18l

2014. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hónalj: szőrtelen, max borosta, de ha látszik, hogy sose szedi, nekem az igénytelen hatást kelt...

láb - comb: szőrös! kivéve, ha sport miatt muszáj

segg: hát szőrös seggű pasim még nem volt, de nem is szeretnék :)

ott..: sima, esetleg nyírt, de azt már annyira nem preferálom

mellkas-has: a kis szőrcsíkot a has alján kifejezetten szeretem, máshol sem zavar, csak ne legyen nagyon sötét őserdős...


23N

2014. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!