Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nőhetne a hajam 20...

Hogyan nőhetne a hajam 20 cm-t jövő nyárig?

Figyelt kérdés
Hogyan nőhetne a hajam 20 cm-t jövő nyárig?? A ricinus olaj mennyire hatásos?

2014. aug. 15. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát annyit alapból nőnie kéne, én nem használtam rcinus olajat, de ahogy olvastam mindenkinek havinta + 10 cm nőtt a haja :)
2014. aug. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

havonta csak 1 cmt nő :D

am én használtam ricinus olajat, de annál jobban bevált a kókuszolaj...

Hagyd sokat kiengedve a hajad, étkezz egésszegesen és hidegben hordj sapit. A hajvégeket meg ápold valamilyen olajjal.

kb ennyit tudsz tenni, sok sikert :D

2014. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, estére fogd össze a hajad és úgy aludj, és ha teheted ne hajszárítóval szárítsd a hajad, csak hagyd hogy magától megszáradjon :)
2014. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 manó1235 ***** válasza:
+ 10 havonta? sztem az kicsit sok.. én is használtam nekem 2-3 cmert nőtt de az is látványos eredmény volt :) ja és am nyáron jobban nő a haj mint az év többi részében :)de jövő nyárig tuti nő annyit csak kerüld a hajvasalót és barátait :)
2014. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendben Köszönöm a válaszokat. :)

De mért jobb ha többet van kiengedve??

2014. aug. 15. 10:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ha összefogod, elszorítod.
2014. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A felcsatolt, összekötött, tűzött stb haj megtörik és amiatt nem tud megnőni.

Én életemben soha nem kötöttem össze a hajam... nem vasaltam, nem szárítottam, a végeire kell kókuszolajat használni hogy ne száradjon ki. Így nekem 1 év alatt nőtt majdnem 30 centit. Húgommal versenyeztünk, azt mondta tavaly hogy neki ugyanúgy nő a haja akkor is ha vasalja... hát neki 1 év alatt csak 6 centit nőtt, az is töredezett és nem valami szép.

2014. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És kókuszolajat hol kaphatok??
2014. aug. 15. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!