Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen képet csináljak magamról?

Milyen képet csináljak magamról?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami szép képet magamról, de ötletem sincs hogy mégis milyet. A képeken általában sosem tudom hogy álljak be. Nem vagyok valami fotogén de azért néha szokott rólam jó kép készülni.

Fogalmam sincs hogy milyen ruhában, kint vagy bent, hogy mégis mit csináljak a képen. Általában vidám vagyok szóval nem szeretnék búskomor képet.

Ötletek? Mit javasolnátok?



2014. aug. 13. 16:43
 1/5 Csillag1996 válasza:
45%

[link]

ez milyen én vok xd

2014. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon vannak különböző pózok, hogy hogyan tudnál beállni, remélem sikerül néhányat kiválasztanod, ami tetszik neked, és el tudnád képzelni, hogy úgy állsz be: [link]

A ruha: olyat vegyél fel, amit szeretsz, ami a kedvenced, amiben jól érzed magad.

Helyszín: nyár van, használd ki a jó időt, keres szép helyeket, pl tópart, vagy zöld terület, rét..stb.

Mivel azt írod, hogy vidám vagy, ezért próbálj meg a képeken mosolyogni, mivel az sokat elárul rólad. Egy mosolygós lánynak sokkal jobban örülnek a pasik, mint egy szomorkásnak. Légy természetes,add önmagad, ha görcsölsz, az nagyon meg fog látszódni a képeken.

2014. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg keress egy fotóst, akinek láttad már másokról jó képeit, hátha neki vannak ötletei és el tudja érni, hogy jó pózban álj és jól nézz ki a képeken, meg akkor a fényépezésre se neked kell figyelni.
2014. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pinkpancser ***** válasza:
Próbáld azt a technikát, amit a fotósok. Csinálj sok képet, aztán megnézed melyik lett jó és kész. Ja és nem kell pózolni! És persze ha vidám vagy, ne felejtsd a mosolyt :)
2014. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
meztelent cuncu.
2014. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!