Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan csinálhatnék egy jó...

Hogyan csinálhatnék egy jó képet magamról?

Figyelt kérdés

Én nagyon nem vagyok fotogén. Hiába csinálok magamról sok képet, egyszerűen egyik sem olyan, mint amilyet szeretnék.

Az egyik közösségi oldalon egy éves a képem, és nem tudom lecserélni, mert nem sikerül újat csinálnom, amit kimernék tenni mások "szeme" elé.

Egy-két jó kép jóljönne, múltkor is mentünk osztálykirándulásra külföldre, és kellett egy ismertetőt csinálni a képünkkel együtt.

Egyszerűen nem tudom összehozni a jó képet. Természetes fénynél, lámpánál, különböző szobákban is csináltam, de egyik sem olyan, mint amilyet szeretnék. Hiába gyakorlom a "pózt", a fejtartást, nem sikerül. Nem tükörben fotózós képek. Próbáltam útközben hazafele suliból, mikor nyaraltunk szállodában, de egyik sem....ha más fotóz, bugyuta fejeim lesznek a képeken....mit csináljak, ha ennyire nem vagyok fotogén???:( Hogyan hozhatnék össze egy jó képet?:(


2013. okt. 25. 19:18
 1/8 pinkpancser ***** válasza:
Gyakorolj! De ha gondolod mutasd meg.
2013. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megmutatni nem szeretném, ha nem baj.:)

Igazából próbálok gyakorolni, a telefonomban is rengeteg kép van, de....egyik sem olyan, mint amit szeretnék.

Arra lennék kiváncsi, hogy nincs-e valami jó technika, vagy, hogy valamilyen mód a fényképezőn, vagy bármi, hátha.:)

2013. okt. 25. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már ezer képet csináltál/csináltak rólad, és egyikkel se vagy elégedett akkor lehet, hogy nem egy különleges "technikában" lenne a titok, hanem valami illúziót hajszolsz hiába.
2013. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen, ez is lehet sajnos.:( Valahogy más az önképem, mint ami, lehetséges, hogy emiatt...akkor megpróbálok nem kergetni illúziókat.:)
2013. okt. 25. 19:33
 5/8 pinkpancser ***** válasza:
Ha nem mutatod meg, nehéz megmondani miért nem jó. De általában hiba ha túl közelről készül a kép és a szinekkel/fényekkel is el lehet rontani.
2013. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pinkpancser ***** válasza:
Esetleg próbálj meg nem pózolni, hanem természetesen viselkedni.
2013. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rozsomákember válasza:
A Photoshop a barátod:)
2013. okt. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
spontán kép a nyerő
2015. aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!