Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg tud változni a véleménye...

Meg tud változni a véleménye az embereknek egy lányról, aki eddig nem volt túl csinos, de most az lett?

Figyelt kérdés
Megtetszhet fiúknak? Kedvesebbek lehetnek vele az emberek? Vagy elvágta magát azzal, hogy pár évig nem törekedett arra, hogy csini legyen?
2014. aug. 12. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az emberek többsége "szeret" a külső alapján ítélkezni, így megváltozhat a véleményük. De ez csak a felszínes emberekre igaz. Azoknak, akik belátnak a felszín alá, tökmindegy, hogy öltözködsz, bár valószínűleg ők is megjegyzik majd, hogy "de csinos lettél". Akik eddig szerettek, azok ezután is szeretni fognak, a felszínes ismerőseid nem önmagadért fognak szeretni, ha egyáltalán "megkedvelnek", az új embereknek meg "kell" az első benyomás.

Szóval ez egy elég összetett dolog.

2014. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Hú,erre engem is érdekelne a válasz! Az én teóriám szerint változhat a vélemény, de a háttérben mindig ott lesz az "azért annyira mégsem jó csaj" gondolat. Ezért inkább új embereket kell megismerni, akiknél tiszta lappal és csinosan indul az ember. Viszont én belegondoltam: járnék-e egy olyan pasival,aki csak azért van velem,mert csinosabb lettem? Aki csak azért nem szeretett és volt kedves velem régen,mert volt rajtam pár plussz kiló vagy nem volt jó a frizurám? Szerintem az ilyen emberek elmehetnek a francba.
2014. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megtetszhet, persze. Van egy ismerősöm, aki gimiben kövér volt, most meg olyan bomba alakja van, hogy minden volt osztálytársa, aki addig szekálta most össze akar vele jönni, meg rányomulnak buliban.

De most komolyan egy olyan ember figyelme kell, akinek csak azért kellesz, mert jól nézel ki, és aki korábban időt se szánt arra, hogy a személyiségedet értékelje vagy jobban megismerjen téged?

Senkinek sem kell törekedni arra, hogy csinos legyen, ez nem kötelesség.

2014. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én iszonyat ronda és igénytelen voltam 18 éves koromig, utána meg bombacsajjá váltam (elég sokat tettem érte, szóval úgy gondolom kijelenthetem hogy jó csaj lettem). Azok is elkezdtek körbeugrálni akik előtte utáltak, dobáltak a suliban, meg csúfoltak... szóval igencsak nagyon meg tud változni a véleményük az embereknek. Viszont az én véleményem róluk nem változott semmit...
2014. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy meg tud.
2014. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!