Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek miért csak a...

Fiúk! Nektek miért csak a kivasalthajú, agyonsminkelt, cicanadrágos lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Akármilyen helyes srác facebook adatlapján járok már is ott van hogy kapcsolatban 'Katika Szöszilány Cukibabával' .Komolyan kihaltak már azok a fiúk akik nembuknak azokra a lányokra akik például (személy szerint) szeretnek olvasni, színházba járni és egy csomó más értelmes dolgot csinálni nem csak sminkelni a tükör előtt meg plázázni. Őszintén szólva szerintem nem vagyok csúnya. 160 cm vagyok 50 kg , kicsit erősebbek a combjaim, de a hasam lapos, hátközépig érő kicsit loknis gesztenyebarna hajam, kékeszöld szemem és telt ajkaim . És mégis inkább a szőkecicákat választják a fiúk helyettem . Miért nem tetszek senkinek ? Azért mert nemjárok mindennap plázázni meg nemveszekfel cicanadrágot? Vagy esetleg annyira csúnya vagyok ? Kép: [link]

2014. júl. 2. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Na nézzük:

1) Röhej a kérdés mert te rögtön a leghelyesebb pasikkal foglalkozol. Egy jófej atlagosat észre sem vennél de a sracok nehogymar a szép lanyokkal foglalkozzanak. A szemetek...


2) Te is csak a külsőségre hajtasz.


3) Torz vilagban élsz amit par ptofil alapjan alakítottal ki. Aldozatnak allítosld be magad,mindenki masban meglatod a hibat.

Azokat szidod akiket elvileg akarsz..


Egyébként szerintem nagyon szép lany vagy de a mentalitásod taszító.

Ja hogy benned nem lehet hiba csakis bennem...


18/F

2014. júl. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja és hogy miért népszerűbbek nálad ezek a lanyok? Mert ők tesznek a fiúkért,baratkoznak,figyelemfelkeltőek nem a gép előtt martírkodnak és szidnak masokat.


Mitől gondolod magadat jobbnak mint ők? Milyen alapon?


De ez neked le nem jön hisz a külsőségeken nem jutsz túl.

Mastól viszont ezt varod.

2014. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem Gyönyörű vagy! Ha van kedved irj privit! 13 fiú
2014. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Helló szerintem szép vagy. Privátban írnál egy facebook nevet megköszönném.:)
2015. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!