Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek miért csak a...

Fiúk! Nektek miért csak a kivasalthajú, agyonsminkelt, cicanadrágos lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Akármilyen helyes srác facebook adatlapján járok már is ott van hogy kapcsolatban 'Katika Szöszilány Cukibabával' .Komolyan kihaltak már azok a fiúk akik nembuknak azokra a lányokra akik például (személy szerint) szeretnek olvasni, színházba járni és egy csomó más értelmes dolgot csinálni nem csak sminkelni a tükör előtt meg plázázni. Őszintén szólva szerintem nem vagyok csúnya. 160 cm vagyok 50 kg , kicsit erősebbek a combjaim, de a hasam lapos, hátközépig érő kicsit loknis gesztenyebarna hajam, kékeszöld szemem és telt ajkaim . És mégis inkább a szőkecicákat választják a fiúk helyettem . Miért nem tetszek senkinek ? Azért mert nemjárok mindennap plázázni meg nemveszekfel cicanadrágot? Vagy esetleg annyira csúnya vagyok ? Kép: [link]

2014. júl. 2. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy:)
2014. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Neem hidd el vannak még ilyenek :) És nagyon szép vagy! Ha én ilyen lehetnék *-* Tuti kellesz sok mindenkinek csak nem merik bevallani. Nagyon szép vagy :D Én 172cm 55kg rövidebb barna göndör ha barna szem és vékony száj. :( Nem legjobb..
2014. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van: miután a külsőd nagyon rendben van, ezért valami más taszítja a fiúkat, amin sokkal nehezebb változtatni: a belsőd... :/
2014. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Erre kitörölteti:D


Tessék, akkor itt van egy normális válasz:

Nem a külsőddel van gond, szép vagy. Valószínűleg a fejed üres és ezért nem kellesz egyetlen fiúnak sem.

2014. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én például vasalom is a hajam, sminkelem is magam, cicanadrágot is szoktam hordani (nyilván nem csak, de azért van, hogy felveszem egy-egy öltözethez), csinosnak szoktak tartani, és mindezek mellett rengeteg más értelmes dolgot is szoktam csinálni. Ja, meg színházba is nagyon szeretek járni, úgyhogy nem kellene így általánosítani!


Ami pedig a kérdésedet illeti, szerintem szép vagy, a külsőd tényleg nem lehet probléma a srácoknak!!! Vagy a viselkedéseddel lehet gondjuk, a belsőddel, vagy pedig az a fő probléma, hogy önbizalomhiányos vagy. Mármint az jó, hogy bevallod, hogy szerinted nem vagy csúnya, de amikor egy sráccal beszélgetsz, akkor nem lehet, hogy túl kevés önbizalmad van? (Csak egy ötlet.)

18/L

2014. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Vagy egyáltalán szoktál beszélgetni srácokkal? Vagy miért gondolod, hogy nem kellenél senkinek?

(5-ös voltam)

2014. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon szép vagy!:)

nem tudom,hogy a belsőddel lehet-e valami probléma.lehet,hogy igazából tetszenél nekik,csak nem merik bevallani.vagy esetleg túl félénk vagy.

én sem kellek senkinek,ha ez vigasztal.bár,én nem is vagyok ilyen szép.

2014. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nagyon szép vagy, én elhívnálak bármikor.. a külsőd alapján.


milyen más probléma lehet akkor veled? :/

2014. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A plázapapucsfiúknak a hasonló lányok jönnek be, de ha te egy értelmes, rendes csaj vagy, aki értelmes pasit szeretne akkor nem a kinyalt szépfiúkat kéne nézegetned, mert hozzájuk nemigen illenél. Meg ha értelmes vagy akkor nem is kéne neked sem ilyen pasi.

Azt meg honnan veszed hogy nem tetszel senkinek? Hány pasit kérdeztél már erről? Gondolom nem sokat. Kép alapján szép vagy, szerintem bármelyik értelmes pasi örülne ilyen barátnőnek. Ismerkedj...

2014. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy rossz körökben mozogsz. Épeszű pasik nem foglalkoznak ilyen ostoba plázázós libákkal, max. egy este erejéig, szórakozásként.
2014. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!