Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék teljesen megváltozni...

Szeretnék teljesen megváltozni. Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés
Eléggé a padlón vagyok, már szétbőgtem a szemeim, de sikerült eljutnom arra a pontra, hogy ez szánalmas, változtatnom kell. Szeretnék teljesen megújulni, és bomba csaj lenni. Úgy érzem, ha belevetem magam ilyesmibe kicsit a problémáim is háttérbe szorulnak. Kérlek segítsetek egy mindenre kiterjedő listát összeírni a külsőm átalakításával kapcsolatban.
2014. jún. 30. 07:43
 1/6 anonim válasza:
Nem feltétlen a külsőn kell változtatni , hozzá állás kérdése ;)
2014. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen-igen, tudom. A belső dolgokon már dolgozom, de úgy érzem jót tenne ez, és lekötne kicsit :)
2014. jún. 30. 07:55
 3/6 anonim ***** válasza:

A terv a következő: menj vegyél néhány új ruhát, csináltasd meg a hajad. Lehetőleg divatos, élénk színekben gondolkozz. Rendezd át a lakást/a szobád. Szerezz be rendes sminkkészletet. Járj szoliba, kozmetikushoz és körmöshöz.


Ezek után vond le a következtetést: elég, ha bombázónak érzed magad, és mások is ezt fogják látni rajtad. Sok sikert!

2014. jún. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni valamit. Járj futni reggel vagy este, vagy menj konditerembe, estleg joga csoportba vagy akár otthon valamit tornazgatni.:)
2014. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem hogyan ajánlanak az előttem lévők bármit is anélkül hogy tudnák hogy "mivé" szeretnél változni?

Egészséges életmód vagy többet szeretnél az emberek közelében lenni vagy épp ellenkezőleg eleged van az emberekből?


Írj magadról néhány dolgot mert így nagyon nehéz segíteni.

2014. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egészség

sport

egészséges étrend

mások véleményének leszarása

2014. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!