Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire zavar a...

Lányok, mennyire zavar a mindennapi életben a műköröm?

Figyelt kérdés
Úgy értem látom az utcákon az 5cm-es műkörmű lányokat, azok hogy végzik el a fontosabb dolgokat? Pl: egy ilyen lány viccen kívül hogy törli ki a seggét?

2014. jún. 28. 14:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Biztos qrva vicces volt a hozzászólásom, hogy valakiknek ennyire nem tetszett.
2014. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A törlésben gondolom nem vészes.


Nekem saját körmöm van ès ha már kb fél cm a lenőtt fehér rész, akkor szàmológépet már nem jó használni, meg a tollat se normálisan fogom, úgyhogy ezt a hosszt màr levágom.

2014. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1-es a kutyád azért húzza a fenekét, mert tele van a bűzmirigye és azt ki kell nyomni, úgyhogy vidd el valahova ahol ezt megcsinálják, különben megbetegszik, mi is félévenként visszük.


A kérdéshez kapcsolódóan, amikor a körmös sulit csináltam, az egyik oktatómnak még a linkelt képeken lévő körmöknél is hosszabb tűhegyes stilettoja volt, nekem nem tetszett, de ő azt mondta, hogy mindent meg tud vele csinálni és semmiben sem zavarja. Aztán egyszer az öcsém volt a modellem manikűr órán és meglátta a csaj kezét csak annyit mondott, hogy "nincs az a pénz amiért engedném hogy a f...-omhoz nyúljon", szóval lehet, hogy a fiúknak nem jön be annyira ez a köröm.

2014. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 KörmösMagenta ***** válasza:

A műkörömmel természetesen együtt lehet élni. Az első nap lesz furcsa, a második nap már úgy érzed, mintha mindig is lett volna és egyenesen hozzád tartozik.

A vendégeim többsége ugyanígy félt az első körömtől, de ma már le se engednék szedni. Volt, aki hirtelen felindulásból egy év után úgy gondolta, hogy mégsem kell neki, leszedtem, este már telefonált is, hogy mikor jöhet építésre. :)

2014. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!