Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire zavar a...

Lányok, mennyire zavar a mindennapi életben a műköröm?

Figyelt kérdés
Úgy értem látom az utcákon az 5cm-es műkörmű lányokat, azok hogy végzik el a fontosabb dolgokat? Pl: egy ilyen lány viccen kívül hogy törli ki a seggét?

2014. jún. 28. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyen lányok úgy szokták, mint az én kutyusom húzza a seggét a földön :D
2014. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van műkörmöm, de nem 5 centis, hanem a körömágytól a végéig kb 2-3 centi, mikor hogy. És milyen vele az élet? Ugyanolyan, mint műköröm nélkül. :)
2014. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Papírral, ahogy te is. Mosogatok is vele, sőt, az odaszáradt maradékot is egyszerűbb lekaparni, mert nem puhul fel a víztől. Takarítani is ugyanúgy lehet, egyedül a bowligozás nem megy hosszú körmökkel.

Aki azt mondja, hogy nem lehet velük semmit csinálni, az röviddel se csinál semmit. Ki kell próbálni, és nem hülyeségeket feltételezni.

2014. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én a természetes körmömet növesztem meg néha 1,5-2 cm hosszúra (körömágytól mérve). Nekem eléggé útban van: melléütök a billentyűzeten, hamar bemegy alá a kosz, véletlen megkarmolok valakit/valamit mert beleakad a körmöm stb. De valószínűleg csak én vagyok a kétbalkezes. Mindig csodálattal nézem a titkárnőket, ahogy hosszú műkörömmel villámgyorsan és hibátlanul gépelnek.
2014. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jó nem a 2-3 centisre gondoltam, hanem az ilyesmikre.


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. jún. 28. 14:36
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Nekem régebben volt, bár nem túl hosszú. Mindent tudtam vele csinálni, az üdítős- és sörösdobozok felnyitása volt nehéz egyedül, mert kellemetlenül feszítette a körmömet, amikor a fülecske alá dugtam és megpróbáltam felpattintani. Azt mindig valami segédeszközzel csináltam, pl. kulcs, kés, kanál stb.
2014. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van,amit 2.jára linkeltél.Megszokás kérdése minden.
2014. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet a kertészkedéssel? Én egyébként még a 2 centit se értem, konkrétan ha 1mm-nél hosszabb a körmöm, már zavar (gondolom ez megszokás kérdése), és alá megy a kosz (akkor is hogy ha nem kertészkedem). Akinek hosszú körme van mennyit pucolja? Vagy úgyis le van lakkozva, úgyhogy mindegy?
2014. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok nekem szokott akkora lenni, mint a linkelt képeken. A válaszom erre a hosszra vonatkozik.

Az alámenő koszról annyit, hogy a körömkefe gyönyörűen kiszed mindent kézmosáskor, bár sajnos tapasztalat, hogy sokan nem használják (kezet se mosnak), pont a fent említett "nem látszik" ok miatt...meg elvárják a körmöstől, hogy szedje ki a múltheti fasírtot a körmük alól.

2014. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, kertészkedni nem szoktam rövid körömmel se (panelban nehéz) de Anya igen, és szereti, mert nem törik le, mint a sajátja.
2014. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!