Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen körmöt csináltassak?...

Milyen körmöt csináltassak? Linkelnétek képeket, vagy írnátok ötleteket?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek körmöshöz, nem tudom még pontosan, hogy milyen körmöt szeretnék, csak egy pár elképzelésem van.

Valami nyáriasra gondoltam, élénk világos színekkel. Viszont nem tudom milyen díszítést kérjek bele, mi sugallja a nyári hangulatot. Van ötletetek?


2014. jún. 27. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nem írtad hogy mennyi idős vagy, így elég sok minden eszembe jutott :) Remélem találsz olyat, ami elnyeri a tetszésedet.



[link]


[link]


[link]


űű [link]



[link]

[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]

2014. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ferrari piros! Nekem nagyon bejön!
2014. jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem pontos elképzeléssel mennél, hanem a körmössel együtt találnátok ki? Az alapötlet megvan, ebből már ki lehet indulni. Ha ottvagy, és látod a színeket, díszeket, mintákat jönni fog az ötlet.

egy műkörmös

2014. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket. Igazából nem is pontos ötletet akarok vinni, csak kész alapokból összeszedni egy pontosabb elképzelést.

Gondoltam rá, hogy csak úgy elmegyek és megmondom neki, hogy valami nyáriasat akarok, de lehet, hogy miután kész lesz, akkor fogok rájönni, hogy igazából nem is tetszik. Ezért keresek valami pontosabb dolgot, amibe tudok kapaszkodni.

Köszi mégegyszer a segítséget :)

2014. jún. 28. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:

ilyet:

[link]


sima rövid. ennél igényesebb sohasem lehet. ez a legszebb!


21f

2014. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, és nyári hangulat.. biztos nem ázik le róla okádék módon a festék, és nem is reped be, kényelmes, és nem tűnsz műribinek sem, mint néhány műkörömtől...
2014. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem műkörmöt szeretnék csináltatni, hanem a sajátomat géllakkal kifestetni. És elhiheted, hogy nem fogok úgy kinézni, mint egy "műribi"
2014. jún. 28. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!