Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ötleteket várok, hogy milyen...

Ötleteket várok, hogy milyen műkörmöt csináltassak?

Figyelt kérdés

Csütörtökön megyek körmöshöz.. és halvány lila fogalmam sincs, hogy milyen körmöt csináltassak.Ne legyen nagy, de ne is legyen kicsi.. Legyetek szívesek segítemni, képeket küldeni illetve ötleteket..

Előre is köszönöm.



2014. jún. 8. 20:10
 1/6 anonim válasza:
Egyáltalán milyen stílust képviselsz? A nagyon extrémet szereted, vagy inkébb a visszafogottabbat? Az utóbbihoz vannak ötleteim!
2014. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kettő közti átmenetet.:) mutatós is legyen,egyedi de mégis visszafogott.:)
2014. jún. 9. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Minek előre eldönteni? Majd ha ottleszel, együtt kitaláljátok a körmössel. Hidd el, sokkal jobb lesz, mintha vinnél egy képet. Ha már ottvagy, látod a színeket, díszìtő anyagokat, mintákat, és nyitott vagy a körmös tippjeire, biztos elegedetten távozol a szalonból.

A hosszt, és formát találd ki előre.

2014. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 cm-es stiletto-t :D
2014. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

műköröm.hu, körmös vagyok, de még én is onnan szedem az ötleteket néha, mert ott rengeteg kép van feltöltve, a formát sem biztos, hogy jól választod ki, talán érdemesebb a körmösre bízni, de azért jó ha ismered a ma divatos formákat:

[link]

Az alján megtalálod őket, elnevezéssel együtt.

2014. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) szerintem kicsit hosszúkás lesz.. és vagy olyan, hogy mind különböző színű (szerintem franciával) vagy olyan hogy fekete és a gyűrűs arany színű.. vagy pedig ilyen jó nyárias színű francia, és a gyűrűs egészen kifestve és valami kő benne vagy ilyesmi..:)
2014. jún. 9. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!