Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan izzadhatnék kevesebbet?

Hogyan izzadhatnék kevesebbet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.nagyon izzadok télen és ehez képest nyáron egy nap 4x kell kicseréljem a bluzzomat.Miért van ez?És hogyan csökkenthetném az izadás mennyiséget és annak szagát?ja és azt elfelejtettem mondani hogy mindig rakok magamra elég dezodort:DKöszi

14/L


2010. jan. 5. 08:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A dezodornak elég kevés köze van ehhez. Inkább a hormonoknak, és nem vagy véletlenül szorongó, ijedős? Vagy kicsit túlsúlyos? Táplálkozás?
2010. jan. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia én is ilyen voltam ennyi idősen! Teljesen megértem a problémádat! Én szorongó, és visszahúzódó voltam. Akkoriban csak annyit tudtam tenni ellene, hogy kerültem a műszálast, meg a szűk hosszú ujjú pólókat, és feketét, vagy fehéret hordtam, amiken kevésbé látszik a folt. Esetleg kérdezd meg a házidokidat, hogy nincs e a gyógyszertárban ilyen problémára kapható dezodor, mert mintha hallottam volna róla, hogy van. Már kinőttem szerencsére :) Szia

25\l

2010. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok és én is ezzel küszködöm:( egyszerüen nem mulik el és több éve van ez:( börgyógyász fel irt régebben vmit de semmivel nem lett jobb:( én már semmi kiutat nem látok hogy ez elmuljon:( szines ruhákat nem is tudok szinte hordani:(
2010. jan. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Használj izzadásgátló dezodort, igyál kevesebbet.
2010. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
Igyál kevesebbet :D
2010. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia, keress rá erre a témára a keresőben, ott irtak valami gyógyszertárban kapható szerről, nem is oylan drága, vizes vattapamacsra kell önteni, és bekenni vele a hónaljad, ez csökkenti majd az izzadás mértékét.

Én megfigyeltem magamon, hogy ha stresszes vagyok, sokkal jobban izzadok.. próbáld kerülni a streszt, táplálkozz egészségesen, és igyál rendesen folyadékot. Hülyeség, hogy ne igyál sokat, mert attól függetlenül, hogy mennyit iszol, ugyan úgy izzadsz, ha olyan a helyzet. Sok sikert, ird meg, hogy mi segitett a problémádon. :)

2010. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
solutio antisudorica a szer neve, 300 ft körül van patikában, de többszörös árát is megérné annak akinek tényleg megkeseríti az izzadás az életét.mióta használom megszűntek a folt gondjaim és bátran vehetek fel színes és bármilyen anyagú ruhát mint mindenki más.
2010. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Ne hallgass azokra akik azt írták hogy kevesebbet igyál! Ez hülyeség, és még rosszabb, mert akkor a bőröd fog száradni stb., ha nem iszol eleget!

Nem tudom, az előző válaszoló írt 1 csodaszert, de megnéztem az összetételét, és alumínium-klorid van benne főként, amiről úgy tudom, hogy inkább kerülni kéne az olyan dezodorokat, amik ezeket tartalmazzák, bár a legtöbben van, de én nem kenném magamra. Ez csak az én véleményem.

2010. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
inkább kenem magamra, mint hogy csúnya foltokkal rohangáljak
2010. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha az alumíniumot nézzük akkor dezodort se használjon senki se mert van amelyikben van alumínium...

Az pedig nem csodaszer, nem kell egyszerre támadni mindent, Anyukám és a barátnője, és az egyik munkatársa is ezt használja, azóta elmúlt nekik, és már nem akadály a piros ruha sem és semmi sem. Uh én nem valakinek a valakijéről tudom ezt, hanem mindegyiküket ismerem...

Van amit feljebb írtak a Solutio és az Exodor ezek mind szárítanak, de arra figyelj , hogy ha borotválod, akkor aznap semmiképpen se kend be vele magadat mert kifogja csípni és viszketni fog nagyon. Vattára kell kiönteni belőle egy kicsit és úgy bekenni fürdés után a szárazra törölt hónaljat lefekvés előtt. Ha túl tömény lenne és kicsit csíp akkor egy kis vizet csepegtess a vattapamacsra és akkor úgy kend be. Én is most fogok nekiállni, van akinek pár nap alatt elmúlik tőle, de van akinek nem, uh ne keseredj el, lehet több idő kell majd, de nyárig van bőven idő :) ha rákeresel a keresőben a szerre vagy a túlzott izzadásra meglátod, hogy nagyon sokan küzködnek evvel.


* páran most lehet támadni fognak a javaslatom miatt, de egy vérvétel viszont lehet nem ártana, engem is elküldtek, mert a doki azt mondta ezt a pajzsmirigy is okozhatja, de nem találtak semit, uh maradt az izzadás

2010. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!