Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A barátom vizipipázik napi...

A barátom vizipipázik napi szinten, és én undorodok tőle, és a csók sem olyan finom, mert csak a pipa ízét érzem rajta. Hogyan szoktassam le, vagy kérjem meg, hogy pipázzon kevesebbet? Lehet valaki vizipipafüggő?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

sztem próbáld ki te is, hátha neked is tetszik a pipa...jó dolog =) ha mégsem jönne be, kérdd meg h kevesebbet tegye, vagy hogy akkor ne, mikor te is a közelében vagy

18/L

2010. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, en is az vagyok :) en is szeretem az izet, meg ha pipazas utan megnyalom a szamat, es meg ott van :) nem tudom. mondjad el neki amit ide leirtal, es ha szeret akkor erre az aldozatra hajlando lesz. ha engem megkerne a baratom akkor kevesebbet szivnam. mellesleg szerintem a vizipipa sokkal jobb, mint a cigaretta. az aztan tenyleg budos...
2010. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, simán lehet függő valaki, mert a vizipipa dohányban is van némi nikotin, ugyanis volt arról szó, hogy ezt is meg fogják adóztatni és zárjegyes lesz, mint a cigi.

Onnan tudom, hogy rá lehet szokni, hogy én sikeresen rá is szoktam. Leraktam a cigit, 10 évig szívtam és nagyon szenvedtem. Akkor találtam ki, hogy majd néha vizipipázok, meglesz az érzés, hogy beszívom-kifújom a füstöt. Az lett a vége, hogy napi 2-3 pipát is megtömtem és elszívtam, hiányzott, ha nem volt. Mentünk külföldre nyaralni, az volt az első gondolatom, hogy remélem lesz ott is vizipipa, mert megőrülök...

Amúgy pipázás után ha megmossa az arcát, fogát, bevesz esetleg 1-2 rágót, nem fogod érezni.

2010. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sosem jött be ez a dolog, de gondoltam ha annyian csinálják még kissrácok is akkor kipróbálom hiszen biztos jó meg nem káros stb.

Még nem került rá sor éppen orvosnál voltam egyéb dolog miatt de gondoltam rákérdezek.

Na ő mondta, hogy hülyeség, hogy nem ártalmas ugyanúgy ártalmas az is mint a ciig, csak lassabban Hat úgymond illetve nem annyira nagy dózis hirtelen. De semmiképpen sem egészséges! Megkérdeztem még azóta több orvost, szakértőt is mert én ki akartam próbálni mégiscsak...


Természetesen, lehet függő. Kérdd meg, hogy próbáljon kevesebbet pipázni, vagy akkor te nem közeledsz annyit hozzá.

2010. júl. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én páromat leszoktattam a cigiről,mert született egy kislányunk és én sem cigizek már jó ideje,idegesített,hogy ő igen,mert már nem bírtam a cigi szagát.Leszoktattam...azért munkából hazajövet éreztem rajta,hogy cigizett.Boszantott...Aztán karácsonykor meglepte magát egy vizipipával,hát,ő is naponta szívja majdnem,2-3naponta biztos(szóval lehet függő,olyankor 1 órán át pipázik),de nekem szerencsém van,mert mentolosat szív,és az nem hogy nem büdős,de határozottan jó az illata,még a szájának is utána.Vegyél neki egy iylen dohányt:P
2010. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdd meg hogy amikor vele vagy/leszel,akkor ne pipázzon,mert nem szereted az ízét!

Biztos nem fog érte megharagudni!

2010. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mond meg neki hogyha veled akar lenni akkor nincs pipa , ellenkező esetben ha pipa van , nincs szex :D
2010. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!