Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szoktatok turkálóban...

Lányok! Szoktatok turkálóban melltartót vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem "veszélyes"? Kb. mennyiért vettétek?
2014. jún. 23. 20:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én pont egy tezenis melltartocsomagot vettem a neten olxen. A legtobb uj volt egy par hasznalt de azon se latszott. És legalabb lattam a csajt akitol vettem. Szerintem nézd meg ilyen oldalakon mert sok az új.
2014. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én csak turiban veszek, kilósban olyan 600Ft lehet egy, darabárasban 800-1200 talán. Csak olyat veszek ami jó állapotú, keveset hordott. Nekem a többi amit írtatok nem opció a méretem miatt, újat csak 6000Ft környékén tudnék venni, színeset vagy szebb fazonút 10 000 felett. Ehhez még hozzájön hogy mániákus melltartóvásárló vagyok (mint más a cipőkkel).
2014. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 valaki63 ***** válasza:
nekem az utolso 2-3 melltartom egy igenyes turkalobol van es teljesen meg vagyok veluk elegedve:)
2014. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

cipőt, fehérneműt sose veszek turiban.

Sőt, még a sima nadrágot is csak ritkán...

2014. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Még nem volt rá példa, de ha találnék egy szép, passzoló darabot, biztos nem hagynám ott, csak azért, mert turis. Nem egyszer láttam már olyanokat, amiken még rajta volt cédula, vagy látszott rajtuk, hogy kb. semennyit nem volt hordva.
2014. jún. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én farmert azért nem veszek,mert sose jó a méret.:D Zoknit értelemszerűen nem veszek,kínaiba 100ft/pár,ez kilósba,pláne darabosba drágább lenne.Viszont ha rajta lenne a cimke,elgondolkodnék a dolgon.
2014. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én sportmelltartót vettem (bár inkább olyan, mint egy top, de van beledolgozva melltartórész), pár száz forint volt, Nike, és nem látszott rajta, hogy agyon lenne hordva. Alaposan kimostam többször is, mielőtt először felvettem, és mindig hordok alá egy merevítő nélküli sima melltartót.
2014. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én már vettem egyet, van mikor vhogy olyan kedvem van és meg sem közelítem azt a részleget, de akkor vhogy úgy éreztem meg kel néznem mi van ott. 100 Ft volt egy darab :D Vettem egyet, nem próbáltam fel, csak úgy szemre, meg mikor magamhoz mértem ruhán keresztül. Mások is így csinálták. Perze kimostam ecetes vízzel és megvasaltam.

Az a legjobb melltartóm! sajnos nem tudom milyen a márkája, pedig akkor felkeresném azt a boltot.

2015. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!