Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szoktatok turkálóban...

Lányok! Szoktatok turkálóban melltartót vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem "veszélyes"? Kb. mennyiért vettétek?
2014. jún. 23. 20:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
Én is gondolkodtam már rajta, de mindig ott hagytam. Szerintem a fehérnemű az, amit onnan soha nem vennék meg.
2014. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen, tőlem is nagyon messze áll :S

Pedig sajnos most nagyon nincs pénzem..

2014. jún. 23. 20:31
 3/18 anonim ***** válasza:
fehérneműt soha nem vennék turkálóban
2014. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én sem veszek onnan soha, mert valahogy nem tudnék olyat hordani, ami előttem más mellén volt, még akkor sem, ha tudom, hogy alaposan ki van mosva.


Viszont ha a pénz miatt nagyon szükséged van rá, akkor igényes turkálóból válassz és mosd ki jóóóó alaposan! :)

2014. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

(turizni szoktam de melltartót még nem néztem ott.

Egyébként miért rosszabb mint pl egy póló? Próbakor mindkettő hozzádér, otthon meg úgy is kimosod.

Használt bugyihoz hozzá sem nyúlnék, de ez más.

2014. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Én például vettem már Tesco-ból 1000 Ft-ért (fekete és fehér egyben), meg ami nagyon bevált Takko-s alap, teljesen sima melltartó 1700 Ft, ha jól emlékszem. Már több mint 2 éve, hogy megvan, szerintem megéri beruházni egyre.Előző voltam megint :)
2014. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem.Azt biztos,hogy nem.Fehérneműt nem vennék.Amúgy piacon pl.1000 forintért adnak 3-mat,én is ott veszem,baromi jó a minőségük.:D
2014. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Felesleges turiban venni, én az itteni kínaiban veszem és jó a minősége, kényelmes, push-up 1000 Ft/darab.
2014. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket! :)

Eddig csak Tezenisből vannak melltartóim, de azokat mindig nyáron, leárazáskor vettem. (Olyankor kb. 1200 ft mindegyik.)

Ha már itt tartunk nem tudja valaki mikor lesznek ott akciók? :D

2014. jún. 23. 20:56
 10/18 anonim ***** válasza:
A legtobb helyen most vannak leertekelesek. :)
2014. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!