Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok, még van esély...

19 éves vagyok, még van esély arra, hogy hordhassak melltartót?

Figyelt kérdés
Tehát 19 éves vagyok, 169cm magas és 51kg. A hátkerületem 75 cm és a mellem kerülete 81,5 cm. Melltartót még nem találtam az én méretemben, lehet rossz helyeken keresgélek,de mostanában minden 12-13 éves lánykán is látok már kisebb darabokat. Van rá esély,hogy esetleg valamikor hordhatok 75/A méretű melltartót? Vagy tud valaki olyan helyeket mondani,ahol ilyen kis méretűeket lehet kapni?

2014. jún. 9. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kínaikban is van, és persze a fehérnemű üzletekben is vannak ekkorák.
2014. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen szeretnél, lehet kapni 75AA-s méretűt, ami kisebb mint a 75A. Én 13 vagyok és (nekem B-s mellem van,) sok korombelin látok , akár Auchanban is lehet kapni nagyon piciket.
2014. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Triumph-ban és Intimissimi-ben láttam.
2014. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Triumph-ba be sem érdemes menni, eleve nagyobbak a melltartóik.


Intimissimi talán megér egy próbát, van olyan fazonjuk ami jó rám is (hasonlóak az "adottságaim", ~7-8 cm különbség).


Az M&S gyárt remek pici melltartókat (bár nem tudom, hogy itthon is forgalmazzák-e). A 34AA-juk (75AA) pont jó lenne rád.

[link]


Tesco gyerekrészlegén is van 75AA, de az gyerekes is, viszont nekik a felnőtt részlegen is kisebbek a melltartóik, az ottani 75A-val megpróbálkozhatsz.

2014. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a NewYorkerben próbáltam olyat , ami elvileg A-s de rá van írva h szuperpushup és tényleg elég nagy szivacs van benne , de felnyomja és úgy tűnik mintha nagy lenne. Szóval ha nem zavar a szivacs akkor nézz be egy Newyorkerbe :)
2014. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 11 éves vagyok,és nekem is elkezdett nőni és mi a tescóba találtunk egy olyan kis méretűt.Vagy a kínaiban is vettünk 2-őt:)
2014. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!