Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jelenleg 19 éves vagyok és...

Jelenleg 19 éves vagyok és még mindig kicsik a melleim amivel nem nagyon vagyok megelégedve. Egy hete viszont elkezdtem fogamzásgátlót szedni. Van rá esély, hogy nagyobb lesz tőle?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nem igazán, ritka akinek nö töle de azért néha lehet hallani ilyet.
2014. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ha megnő tőle, az régen rossz.

Maximum annyit tapasztalhatsz, hogy megduzzadnak a melleid úgy, mint menstruációkor. Ez az ösztrogén vízvisszatartó tulajdonságától lehetséges. Addig tart csak, míg szeded.


(A régi nagyobb hormontartalmú tablettáktól fordult elő jellemzően mellnövekedés ill. aki kisebb hormontartalmú mellett is ezt tapasztalja, annak valószínűleg egyébként is még növekedésben volt a melle.)


A melled egyébként egész életedben változhat. Hízás, fogyás, terhesség, szoptatás, menopauza...

2014. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felesleges tönkretenned ezzel a szervezeted, ne szedj semmilyen gyógyszert, főleg ami hormonális! A másik meg az, hogy lehet fölöslegesen szeded, mert nem lesz nagyobb, így duplán szívod a helyzetet :/ Amúgy szerintem szép a kicsi mell is. Nem mindenkinek a mell a lényeg, attól ugyan úgy lehet nagyon szép alakod. Gondolom genetikailag olyan vagy, hogy nem lesz nagy melled, de valószínű az alakodhoz pont megfelelő akkor.

Nem nagyon akarok beleszólni, de szerintem ne szedd! Ez az én tanácsom, de mindenki azt csinál saját magával, amit akar, túl sok beleszólásom nincs.

2014. jan. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azért pont szedem,hogy megnőjön tőle a mellem! Hanem azért mert mindenképp szednem kell..csak megkérdeztem,hogy lehet e ilyen mellékhatása. A válaszokat pedig köszönöm. :)
2014. jan. 7. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!