Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Borotválás után epilátor?

Borotválás után epilátor?

Figyelt kérdés
Mennyire mazochista dolog? Már jó ideje borotválom a lábam és ezzel az amúgy is erősebb fajta szőrzetem mostmár betonkeménnyé fejlődött. Alapjáva véve birom a fájdalmat ráadásul rohadtul unom hogy folyamatosan borotválgatom a lábam..

2014. jún. 15. 19:26
 1/7 anonim válasza:
Énis így voltam vele,pár helyen érzékenyebb,de kilehet bírni.Szoval nyugodtan.:D
2014. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Több évig borotváltam a lábam, az én szőröm is nagyon erős. Hát, varrattam már tetkót magamra érzékeny területen, amit alig éreztem, de visítok az epilátortól.

Szerintem a gyanta jobb, a maradékot szoktam epilátorral kínozni.

2014. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszer gyantáztasd le és utána kezd el epilálni. Nem egyszerre fog kinőni az összes szál, így szerintem kevésbé lesz majd fájdalmas az epilálás és gyorsabban is meg lesz, mintha egyszerre az egészet szeretnéd leszedni a borotválás után.

Nekem először nagyon fájt az epilálás, aztán megszoktam és már nem is érzem, már el sem tudom képzelni, hogy mi fájt ezen :)

2014. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az epilátor számomra egy rémálom, tiszta szőrbenövés, piros folt és szőrtüszőgyulladás lett tőle a lábam, pedig jó drága gépet vettem. (ja, és azt meg sem említettem, hogy 1 óra 2 láb szőrtelenítése és borzalmasan fàj)

A borotva rövid távon jó megoldás, de nekem idegesítő, hogy gyakran kell csinálni. Nem erősödik tőle a szőrzet.

Szerintem a gyanta a jó megoldás, a patronos a legdrágább, de legkevésbé macerás, a hideggyanta hosszútávon drága, de egyszerű használni, viszont kevésbé hatékony (a legjobb a

balea és az isana), a legmacerásabb, de legolcsóbb a házi cukorgyanta (ha összejön, akkor elég hatékony az erős szőrszálakra, de a pihéket nem tépi ki)

2014. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)) sokat segítettetek. 4-5. Válaszoló.. Tapasztalatból nem értek egyet. A lábszáramon évekkel korábban kezdtem a borotválást, mint a combomon. Lábszáron kitéptem szemöldökcsipesszel egy szőrszálat, hatalmas fekete gyökere volt. Combom azon részén ahol nyáron is ritkán borotválom szinte nem is volt gyökere, az a pici se fekete volt.. Ennyi. Amug meg eléggé sértő a stílusod......
2014. júl. 2. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:

gondoltam h pasi vagy.... csak azok tudnak itt netes linkekkel bűvészkedni, az élet ezen dolgaihoz meg sík hülyék! na mindegy...



Kérdező! Eleinte nagyon fog fájni, én 6 év borotválás után álltam neki. Sírtam. De pár alkalom után annyi szőrbenövésem lett, h förtelmes. Így vettem egy gyantamelegítőt, gyantát, egyebet.. és már csak arra várok, h had hagyjam megnőni a szőröm. Eddig a combomon próbáltam, de negyed annyira se fájt, mint epilátorral. De pl. a hónaljam annyira hozzászokott a géphez, h semmi baja... holott az első 1-2 alkalommal még vérzett is..

2014. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A combon alapból vékonyabb szőrszálak vannak, mint a lábszáron. Van akinek csak pihe.

Szóval nem attól erősebb ott a szőr, mert borotváltad. Borotválástól nem erősödik, szép is lenne. Minden pasi arca már dzsungel lenne.

2018. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!