Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alakomról és...

Mit gondoltok az alakomról és mennyit kéne fogynom (kép)?

Figyelt kérdés

egyik kép: [link]


és előröl [link]


szeretnék vékonyabb lenni

néha nagyon hájasnak látom magam, de perszenem vagyok túlsúlyos, csak hát szebb akarok lenni..

Egy ilyen alakkal mennyire druván fogyókúrázni? Vagy elég ha mostantól rendszeresen mozgok és nem eszem csokit, meg csak egészségesebb kajákat..? vagy az nem elég?

Köszi a válaszokat!



2014. jún. 12. 14:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

bőven elég ha sportolsz... de!!!!! onnantól ne a kilókat nézd, mert ha veszünk ugyanakkora zsír és ugyanannyi izmot az izom nehezebb.


Sportolj nyugodtan, és ne görcsölj az alakodon.

2014. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A felső testeddel szerintem semmi gond, sőt, kifejezetten vékony vagy. Talán a combod, amit formálni kéne, de azt is csak az alapján a kép alapján mondom, amin szemben állsz. De az is lehet a gond, hogy behúztad a feneked, és ezért tűnik vastagabbnak. Nem kell durván fogyózni!!!!!! Végezz olyan gyakorlatokat, amivel konkrétan ezt a területet formálod. A neten biztosan találsz segítséget.
2014. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, mint a ketteske.

Szemből készült kép alapján a combod picit vastag, azt kell még formálnod, egyébként szerintem rendben van az alakod.

2014. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! hát igen a combommal van egyik fő bajom nekem is, de úgy egyben is :P De köszi , kicsit biztató ha nem gondoljátok hogy vmi nagyon súlyos a helyzet.
2014. jún. 12. 15:01
 5/19 anonim válasza:

egyáltalán nem vagy nagyn hájas, légyszíves mostantól nem annak látni magad! :)

szerintem is egyedül a combod az, ami vastagabb, úgy látszik, te ide hízol a legkönnyebben. de egyáltalán nem vészes, sokan ölni tudnának egy ilyen alakért. nem hinném, hogy nagy fogyózásba kellene fognod, tényleg inkább egézségesebb kaják, nem rengeteg csoki, és sport. nem tudom mit akarszmozogni, de én ajánlanám neked a futást :)

2014. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
jó a segged. adnánk neki az ívet.
2014. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szokasos tini probléma: nem túl fejlett az izomzatod ezért az a kis felesleg ami rajtad van sokkal hangsúlyosabbnak latszik.
2014. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csinos vagy, ne legyél vékonyabb! :
2014. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
egy kis sport rád fér, igen... hajráá! :))
2014. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
nagyon gáz ez az alak olyan semmilyen lötyi egy 40 évesnek oké akkor ha annyi vagy egy szavam sincs.
2014. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!