Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez a szemem alatt? Kialakul...

Mi ez a szemem alatt? Kialakult ránc?

Figyelt kérdés

Először is kérlek titeket, hogy ne nézzetek hülyének. Nem szoktam más embereken ilyesmiket figyelni, így nem tudom, hogy mennyire "egyedülálló" a problémám. 25 éves vagyok, és most tűnt fel, hogy mindkét szemem alatt van 1-1 ránc, habár én úgy emlékszem, hogy gyerekként is ilyenek voltak a szemeim. Akkor ez most egy természetes redő, vagy micsoda, vagy esélyes, hogy már kialakult mimikai ránc? Másnak is van ilyen? Esetleg kellene rá használnom valamilyen krémet?


[link]


2014. máj. 29. 12:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt megfigyeltem, hogy amikor mosolygok, vagy nevetek, akkor összehúzódik ott a szemem alatt és olyan, mintha táskásak lennének a szemeim. Az a baj (a ráncok szempontjából legalábbis), hogy nagyon sokat mosolygok... szóval akkor valószínű, hogy ez mimikai ránc?
2014. máj. 29. 12:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nincsenek emberi kapcsolataid, hogy egy ilyesmit is itt kell megkérdezned ahelyett, hogy jól megnéznéd máson?


A mimikai ráncokat, kérlek, a szemed SARKÁBAN keresd!


Ott, amin problémázol, normális.


A szemed alapján egyébként 15-nél se mondanálak többnek.

2014. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
53%
Ne nézzünk hülyének, azt mondod, de ha ilyen kérdéseket teszel fel, nagyon nehéz teljesíteni a kérésed.
2014. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 éves vagyok, és nekem mélyebb "ráncaim" vannak...de most őszintén, tudod úgy folyamatosan ugyanott hajtogatni a lapot, hogy ne gyűrődjön össze és ne maradjon nyoma?

Tudom, hülye példa...de pl ha mindig ugyanolyan fazonú nadrágot hordasz, egy idő után ott is ott marad a nyoma, mikor nincs rajtad akkor is, ha folyamatosan ugyanott "gyűrődik" a bőröd, annak is nyoma marad...és pislognia meg kell az embernek...

2014. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Emlékszem a szemedre egy szempillaspirálos kérdésből..:D
2014. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mimikai ránc nem csak a szemed sarkában alakulhat ki.


Lehet, hogy a smink sokat takar, de a legtöbb nőnek szép sima a szeme alatt a bőre, nincsenek ilyen redők/ráncok.


Igen, a spirállal kapcsolatban tettem már fel kérdést itt pár hónapja.

2014. máj. 29. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!