Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok és pasik! Napozásnál...

Csajok és pasik! Napozásnál leveszitek a tangát (már aki hordja), vagy hagyjátok hogy "nyomot" hagyjon? Kort és nemet írhattok.

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 11:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy leveszem.
2014. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

férfin tanga? miért ne ha szép a feneke? :) én meg nem szoktam levenni, mert félek vki véletlen meglátna és szörnyethalna a látványtól :D (temetésre meg nincs pénzem)

21/L

2014. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Én múlt évben tangában voltam a napon. Nem igazán nevezném napozásnak, bár fürdő tanga volt. Úgy nyomot hagyott a napfény, hogy a mai napig lehet látni. A munkahelyen nem is mertem azóta zuhanyozni, hátha elkezdenek a hátam mögött beszélni róla. Ehhez meg még az is rátenne egy kapáttal, h nőies hátsóm van.

36F

2014. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Hol vetted a fürdő tangádat?

Milyen fazonú? Egy linket, vagy képet tudsz esetleg mutatni róla?

Mennyibe került?

Hol használod?


Szerintem nem gáz, ha látszik a nyoma. :)

2014. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
Egy Second Hand ban akadtam rá, de még új cimkés volt. link nincs, max lefényképezni tudom.
2014. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Köszi! :)

Strandon is használod, vagy csak magánterületen?

2014. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!