Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A barátom mindig mondja hogy...

A barátom mindig mondja hogy ne sminkeljem magam, neki anélkül tetszek. Nekem viszont egyáltalán nincs önbizalmam smink nélkül, mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Minden hètköznap sminkelek (alapozó,szempillaspirál, tus, szemceruza,nude ajkak). Èn így èrzem jól magam, a barátom viszont már egy szájfènyt is közönsègesnek tart.
2014. máj. 13. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg smink nélkül is jól érezni magad. Fokozatosan hagyj el egyet-egyet. A te reggeleid is sokkal egyszerűbbek lesznek, a barátod is örülni fog és még az önbizalmad is megnőhet :)
2014. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretnek a pasik rúzst,szájfényt nyalogatni ;)
2014. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
ha neki úgy tetszik, hagyd el, biztos természetesen is nagyon szép vagy
2014. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van, ha csak alapozót és spirált használnál, néha napon egy vékony tusvonallal, semmi baja nem lenne. A nude ajak undorító, sőt nevetséges, a tus és a ceruza együtt iszonyat sok, és beszűkíti a szemet és optikailag fele akkorának fog tűnni, szörnyen csúnya. Megértem, a sminked konkrétan arra utal, hogy buta vagy. Mi a barátommal az ilyen lányokon csak röhögni szoktunk.
2014. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
97%

:D Próbáld ki a natúr sminket. A párod nem igen fogja észre venni, az önbizalmad sem lesz alacsony, hiszen sminkelve vagy.

Amúgy a tus, szemceruza párosítás nem sok? Szerintem elég lenne csak az egyik.

Amúgy a párom sem szereti, ha sminkelem magam, de én megoldottam úgy, hogy észre sem veszi, de van rajtam egy kicsi.

2014. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

A férfiak nem szeretik a sminket, nem tudtad? :) A nők egymás miatt sminkelnek :)


Az én férjem sem szereti. Évente kb egyszer sminkelek, de én sem szeretem különben.


A barátodnak akarsz tetszeni, vagy másoknak?

2014. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az túl sok smink, nem csoda ha nem igazán tetszik neki. Alapozót használj ha bőrhibáid vannak, de a többire semmi szükség. Próbáld elhagyni ezeket, egy természetes nő sokkal szebb mint az agyonkencézett.
2014. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szempillaspirál és korrektor bőven elég lenne. Mostanában én is csak ennyit szoktam, meg egy kis pirosítót. Amit leírtál, az egy kicsit soknak hangzik, persze nem tudom, hogy pontosan hogy sminkelsz. De ha csak azért sminkelsz, mert különben nincs elég önbizalmad akkor szerintem próbálj kevesebbet használni egy darabig, talán rájössz, hogy nem olyan nagy ügy.
2014. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém csak a szemhéjtust f_kázta, meg hogy néha alapozószagú az arcom (BB krém, de mindegy, messze nem ugyanaz, ráadásul csak pár pöttyel teszek tényleg csak a kiegyenlítés kedvéért), szóval a kedvéért elhagytam néha a tust, és csak spirált használtam, és nagyon tetszett neki, nem hittem volna, de tényleg imádja:)) Látszik rajta.. tudod, örülj neki, rosszabb lenne ha azt írná ki ide hogy úristen, nem tetszik a barátnőm smink nélkül, segítség:D
2014. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!