Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti milyen mellnövesztő készítm...

Ti milyen mellnövesztő készítményt/krémet/tablettát/ ajánlanátok? Vagy egyáltalán ajánlanátok-e?

Figyelt kérdés
18 éves elmúltam szóval már nem hiszek abban, hogy még nőhet... És ami azt illeti zavar, hogy kicsi, ahogy az is, hogy betudnak szólni a lányoknak ez miatt, mintha erről tehetnénk...Viszont félek, hogy ez mondjuk ki hatna másra is, nem tudom hormonháztartásra vagy ilyesmi. Vélemények? Vagy olyan konkrét készítmény ami többeknél bevált?
2014. máj. 10. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, ezek nem hatnak.

Három módon növekedhet:

- plasztikai műtét

- hízás (akkor más is nő)

- későbbi terhesség/szoptatás (ez meg egyéni, hogy nagyobb marad-e)

2014. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól leírta.

18 évesen már nem kéne csodaszerekben hinni sem, mellesleg 21 éves korodig minimum fejlődésben vagy még. Élj egészségesen, no cigi, egészséges kaják, sport, stb. Próbálj egészséges súlyban lenni, mert manapság a lányok bőven egészséges súly alatt vannak, nem csoda ha semmi mellük.

De ha genetikailag ilyen, akkor marad kicsi. Igazából nem értem miért baj az, a mellméret pont semmit nem számít, az is csak egy testrészed a sok közül.

2014. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megy a zöld kéz!

Kedves második, az utolsó mondatoddal egyetértek, bár szerintem kicsit nőiesebb tőle az ember de mindegy. Csak az inkább a problémám, hogy itt ezen az oldalon is sokan írták ebben a kérdésben a fiúk/férfiak, hogy nem zavarja őket, a méret nem számít, amit el is hittem. De amikor olyanokkal találkozik az ember, mind baráti körben, mind az interneten, hogy folyamatosan beszólnak, szapulják az ilyen lányokat, és megjegyzéssel illetik, akkor fel teszem a kérdést akkor most mi van? Konkrét példaként itt az oldalon a sport témában keresgettem és egy csaj kiírta, hogy edzeni szeretne fenékre, mert lapos neki és hozzá fűzte, hogy a melle is kicsi és egy srác oda írta, hogy a lapos fenék nem zavarja a kis mell annál inkább... mert arról aztán tehet szegény csaj.

Nem feministaként jegyzem meg, de az ilyen férfiak inkább a saját területükön nézzenek körül lentebb, mert az kicsivel fontosabb testrész úgy gondolom.

Persze lehet ízlések és pofonok ez a dolog is de úgy gondolom nem kell ezért leszólni valakit

2014. máj. 10. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!