Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 166 cm és 47 kg mennyire durva?

166 cm és 47 kg mennyire durva?

Figyelt kérdés
Nem szeretem, hogy az emberek sápítoznak, hogy milyen vékony vagyok, egyek már valamit, és nem fogják fel, hogy nekem is rosszul esik, akár a kövéreknek, ha lekövérezik!

2014. máj. 4. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
Én 12 évesen 166 centi voltam és 42 kg. Sportoltam mellette, úsztam és kézilabdáztam. Ez azért nem nevezhető tinglitangli mozgásformának :) Ennek ellenére iszonyú vékony voltam. Genetika. Most 24 éves vagyok, 178 cm és 62 kg. Most is inkább vagyok vékony, mint átlagos, de legalább már nem vagyok sovány. Idővel szépen nőiesedtem. Pedig semmit nem csináltam másképp. Úgyhogy attól mert még nektek nem volt ilyen problémátok, nem kéne f...ságokat beszélni, hogy azért ennyi a súlya, mert nincs rajta izom.
2014. máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen 165 cm és 40 kg vagyok. Úgyhogy nem, hozzám képest egyáltalán nem vagy durva.
2014. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi, hàt van rajtam izom, igenis lehet ennyi testsúllyal is izmos valaki, amúgy 16 èves vagyok :)
2014. máj. 5. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!