Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem durva ez egy kicsit?...

Nem durva ez egy kicsit? Illetve nem rohejes?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akinek a tavaly gyonyoruen fekujitottak a szobajat. Ma feltett egy kepet, amint a sminkasztalanal all es azt vettem eszre, hogy kepes volt venni maganak 9 uj parfumot, es odatette oket az asztalra, de egyikbol sem hasznalt meg.
2014. febr. 5. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Az is hülye aki 9 parfümöt vesz, de az is aki ezt nézegeti, mert én mondjuk egy képen ezt észre sem venném, meg amúgy is mi közünk nekünk más dolgaihoz?
2014. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is több parfümöm van, és valamelyikből alig hiányzik, mert azokat csak ritkán használom.

Most ebben mi van? Nem hiszem, hogy direkt egy fotó kedvéért vett volna parfümöket.

2014. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az röhejes, hogy valaki azt nézegeti, hogy másnak a képén hány parfüm van és, hogy nem is használta őket:D Én spec letojnám, ő dolga.
2014. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked miért fáj? Irígyedsz? Honnan tudod, hogymindet vette? Előfordult már, hogy 4 parfümöt kapta, karácsonyra...dobtam volna ki mindet?
2014. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Nyilván mind tetszett neki, nem akart választani, megtehette, hogy megvegye mindet, egyszer egyiket, máskor másikat használja majd.
2014. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az durva kicsit, hogy te ilyeneket figyelsz. :D

Pl. nekem van 4 parfümöm, amit Karácsonyra kaptam, és még nem nagyon használtam őket, és kint vannak a polcomon. És akkor mi van?

Na foglalkozz ilyenekkel!

2014. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Az a röhejes hogy ennyire féltékeny vagy rá. Hagyd, különben tönkre fogsz menni...
2014. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
még hányszor fogod megkérdezni?
2014. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!